جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۱
فاز نخست خط ۲ قطار شهری کرج سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد
استاندار البرز از بهره برداری فاز دو قطار شهری کرج در شش ماهه اول سال آینده خبر داد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی اصغر عربیان عصر شنبه در حاشیه بازدید ...

استاندار البرز از بهره برداری فاز دو قطار شهری کرج در شش ماهه اول سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی اصغر عربیان عصر شنبه در حاشیه بازدید از پروژه قطار شهری کرج اظهار کرد: درحال حاضر هفت کیلومتر از خط دو قطار شهری کرج به بهره برداری رسیده است و امیدواریم تا پایان خرداد ماه سال آینده به طور کامل فاز نخست خط دو به اتمام برسد.

وی افزود: روند اجرایی احداث خطوط قطار شهری کرج مناسب است و از آنجا که تکیمل این پروژه بار ترافیکی این کلانشهر را تا حد زیادی برطرف می‌کند، تکمیل و توجه ویژه به آن از طرف مسئولین ضروری است.

عربیان تأکید کرد: با توجه به افزایش نرخ جمعیت در استان البرز و نیاز مردم به حمل و نقل عمومی باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که نیاز مردم در این زمینه را تأمین کرده و مشکلات آنان را در این بخش مرتفع کنیم.

وی در پایان گفت: هم اکنون کلانشهر کرج با توجه به افزایش نرخ جمعیت و تردد بیش ازحد خودروها با مشکلات ترافیکی بسیار زیادی مواجه است که می‌طلبد هر چه سریع‌تر اقدامات مناسبی را به منظور رفع گره‌های ترافیکی در این کلانشهرانجام دهیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس