جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۱
تسهیلات توسعه طرح های آب و فاضلاب مشهد

رئیس شورای اسلامی شهر مشهداز موافقت اعضای شورای اسلامی با ایجاد تسهیلات برای توسعه طرح های آب و فاضلاب مشهد خبر داد و افزود: در سالهای ۹۲ و ۹۳ از تمامی متقاضیان انشعاب آب جدید در زمان فروش، مبالغی برای توسعه طرح های بازسازی این شبکه دریافت می شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار مهر، عباس شیرمحمدی، بعدازظهر یکشنبه در جلسه شورای شهر اظهار کرد: بر این اساس برای سال های  ۹۳ و ۹۴ از مناطق برخوردار حق انشعاب دریافت و برای مناطق محروم نیز به پیشنهاد آب و فاضلاب و تصویب شورای شهر ۶۰ میلیارد اعتبار برای ۳ سال در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به حق انشعاب گفت: حق انشعاب و عوارض آن در سال ۸۷ گرفته شده و همراه آن حوزه یک درآمدی ۱۷۵ هزار تومان، حوزه دو درآمدی ۱۵۰ هزار تومان، حوزه سه درآمدی ۱۰۰ هزار تومان و حوزه ۴ و۵ درآمدی از پرداخت حق انشعاب معاف بودند.

وی ادامه داد: در سال ۹۲ و ۹۳ باتوجه به تغییر شورا و انتخابات باید این تبصره زمان دار شود تا خدمات دهی به مردم متوقف نشود.

وی عنوان کرد: پروژه ی حق انشعاب برای سال های  ۹۲ و ۹۳ استمرار می یابد تا از مناطق برخوردار حق انشعاب دریافت و برای مناطق محروم نیز به پیشنهاد آب و فاضلاب و تصویب شورای شهر ۶۰ میلیارد اعتبار برای ۳ سال در نظر گرفته شود.

وی تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد تا شرکت آب و فاضلاب مشهد، اضافه درآمد ناشی از این مصوبه را تنها در امر بازسازی و توسعه شبکه توزیع آب شهر مشهد و ایجاد شبکه های جمع آوری فاضلاب در مناطق محروم(۴ و ۵ درآمدی) و در صورت موافقت شورای اسلامی با پروژه مورد نظر هزینه کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نظریه احداث کوهستان پارک ماه در منطقه لویزان عنوان کرد: تحویل گیری زمینهای لازم برای ایجاد بوستان آبشار در منطقه لویزان توسط شهرداری نیز در جلسه امروز شورای شهر به تصویب رسید.

شیرمحمدی  پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال توسط شهرداری در خصوص کمک به شورای اسلامی استان، و اعطای کمک ۵۰ میلیارد ریالی شهرداری به بهسازی امورمساجد و حسینیه های سطح شهر از دیگر مصوبات امروز شورای شهر مشهد دانست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس