جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۱
اخبار کوتاه شهرداری کرج/ کارخانه آسفالت شهرداری کرج به سازمان عمران و نوسازی پیوست
مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج از واگذاری مدیریت کارخانه آسفالت به این سازمان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، علی سلطانی مقدم با اعلام این خبر افزود: الحاق کارخانه ...
مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج از واگذاری مدیریت کارخانه آسفالت به این سازمان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی سلطانی مقدم با اعلام این خبر افزود: الحاق کارخانه آسفالت شهرداری کرج به سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج طی مصوبه هئیت مدیره سازمان عمران و نوسازی و توافق شهردار انجام شد.

  وی گفت: بر اساس مفاد این مصوبه، کلیه فعالیت های تولیدی، مالی و عوامل انسانی این کارخانه تحت نظر و مدیریت سازمان عمران و نوسازی ادامه خواهد داشت.

۵۰ هزار تن آسفالت برای بهسازی خیابان های منطقه ۱۰ کرج
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج از آسفات بیش از ۶۰ کوچه و خیابان خاکی منطقه از ابتدای سال جاری تا کنون خبرداد.
منوچهر غفاری با بیان این مطلب افزود: به منظور اجرای طرح توزیع آسفالت در این تعداد خیابان و کوچه ۵۰ هزار تن آسفالت صرف شده است.
وی با اشاره به اجرای ۳۶ کیلومتر جدول گذاری در سطح منطقه عنوان کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته در سطح منطقه که با هدف اصلاح هندسی و ساماندهی ترافیک منطقه انجام شده است، اجرای سه دور برگردان مهم است.
میادین کرج به صورت مفهومی نامگذاری می شوند
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از تهیه طرح جامع نورپردازی این کلانشهر خبر داد و گفت: میادین کرج به صورت مفهومی نامگذاری می شوند.
حسین صدرایی  اظهار داشت: طبق برنامه ریزی قرار است که میادین کرج به صورت مفهومی نامگذاری شوند که این مهم در کمیته فنی نامگذاری و طراحی المانهای هنری شهر که در سازمان ایجاد شده است، بررسی می شود.

وی افزود: در این زمینه نیز با دانشگاه هنر تفاهم نامه ای امضا و منعقد شده است تا از تخصص و تجربیات آنها در زمینه طراحی المانها استفاده شود.

 المپیاد ورزشی در ۱۹ رشته ویژه پرسنل شهرداری کرج برگزار می شود
مدیر تربیت بدنی، اماکن ورزشی و تفریحات سالم شهرداری کرج از برگزاری المپیاد ورزشی در ۱۹ رشته به منظور گرامیداشت ایام دهه فجر ویژه پرسنل شهرداری خبر داد.
اردشیر درویشی اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر با برنامه ریزی های به عمل آمده، قرار است که برای اولین بار مسابقات ورزشی تحت عنوان المپیاد ورزشی برگزار شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در ۱۹ رشته ویژه ویژه پرسنل مناطق ۱۲ گانه شهرداری کرج و خانواده های آنها برگزار می شود.

 تخریب ۱۱ مغازه در منطقه ۲ کرج
 سرپرست منطقه ۲ شهرداری کرج از تملک و تخریب ۱۱ باب مغازه در منطقه ۲ شهرداری کرج به منظور اجرای طرح های عمرانی خبرداد.
محمدرضا ناصرخاکی  با بیان این مطلب افزود: تحقق این مهم با هدف عمران، آبادانی و رفاه حال شهروندان منطقه صورت گرفته است.
وی با اشاره به تاکید، سید علی آقازاده، شهردار همچنین اعضای شورای اسلامی شهر کرج مبنی بر اجرای قانون تملک املاک واقع در طرح و تعریض خیابانها و بلوارها، اظهارداشت: تملک و تخریب این تعداد مغازه نیز در راستای تحقق اهداف کلان مجموعه مدیریت شهری مبنی بر اجرای طرح های عمرانی صورت گرفته است.
 
رفت و برگشت اتوبوس های خط شهرک وحدت تغییر کرد
این تغییر مسیر با توجه به ایجاد اصلاحات هندسی جاده شهریار توسط شهرداری منطقه ۱۰ صورت گرفته است.
بر اساس طرح کارشناسی واحد طرح و برنامه و امور انتظامی این سازمان با افزایش یک دستگاه اتوبوس، مسیر رفت و برگشت اتوبوس های خط وحدت تغییر کرد.
 برغم تغییر مسیر اتوبوس های مسیر شهرک وحدت، ساعت حرکت اتوبوس ها  تغییری نکرده است.

تعویض تابلوهای فرسوده و قدیمی در کرج
معاون خدمات شهری شهرداری کرج از تعویض تابلوهای فرسوده و قدیمی در این کلانشهر خبر داد و گفت: نباید کوچه ای در کرج بدون تابلو باقی بماند.
سعید صفری اظهار داشت: از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، طرح تعویض تابلوهای فرسوده و قدیمی در این کلانشهر اجرا می شود.

وی افزود: این طرح با هدف ساماندهی تابلوی معابر و تعویض تابلوهای فرسوده و قدیمی در کلانشهر کرج انجام می شود که طی اجرای آن، نباید کوچه ای بدون تابلو باقی بماند.

دستفروشان  در روزبازارهای کرج ساماندهی می شوند
معاون خدمات شهری شهرداری کرج از ساماندهی دست فروشان  در روزبازارهای این کلانشهر خبر داد.
سعید صفری اظهار داشت: با تدوین دستورالعمل اجرایی ساماندهی روزبازارهای سطح شهر کرج که در هیئت مدیره سازمان میادین میوه و تره بار به تصویب رسید، در آینده ای نزدیک دست فروشان در روزبازارهای سطح شهر ساماندهی می شوند.
وی افزود: به منظور تدوین این دستورالعمل، ۴۰ نفر ساعت کار کارشناسی انجام شده و در جلسه هیئت مدیره سازمان نیز به مدت سه ساعت بررسی و اصلاح و حذف برخی موارد انجام و به تصویب رسید.
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس