جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۱
شهرداری منطقه ۱۸؛ بهره برداری طرح های ویژه شهرداری منطقه ۱۸ در یافت آباد شمالی

شهردار منطقه ۱۸ از بهره برداری و لزوم برگزاری طرح های ویژه شهرداری در یافت آباد شمالی به منظور پیشگیری در یافت آباد شمالی به منظور پیشگیری و رفع مسائل و مشکلات شهروندان این محله خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

محمد صارمی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: با ارزیابی عمده ترین معضلات شهروندان محله یافت آباد شمالی،با هدف ارتقاءسطح کمی و کیفی ارائه خدمات سبب رضایتمندی شهروندان این محله طرح های ویژه شهرداری به بهره برداری خواهد رسید.
وی با بیان توضیحات بیشتر افزود: طی نشستی با حضور شهردار و تعدادی از مدیران ناحیه ۳ شورایان محله یافت اباد شمالی،عمده ترین مسائل و مشکلات شهروندان این محدوده ارزیابی شد.
صارمی زاده با اشاره با به طرح های شهرداری ویژه محله یافت آباد شمالی گفت:
معضلاتی همچون مرمت و لکه گیری روکش آسفالت خیابان شهید برادران ،کوچه شهید باهنر از خیابان سید جمال الدین،کنترل مستمر و رفع سد معبر در این خیابان میدان میر هاشمی،جدول بندی و مرمت روکش آسفالت کوچه زارعی در دستور کار ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۱۸ است.
وی در پایان با اشاره به لزوم توجه به ایجاد امکانات ویژه شهروندان محله یافت آباد شمالی افزود:برگزاری مسابقات فوتسال با مشارکت ناحیه ۳ معرفی ساختمان برای سرای محله یافت آباد شمالی از سوی شورایاران محله مذکور از اقدامات ضروری در این محله است.
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس