جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
شهردار نهاوند استعفا داد
نهاوند - خبرگزاری مهر: رئیس شورای اسلامی شهر نهاوند گفت: شهردار نهاوند از سمت خود استعفا داد. به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث خزایی ظهرچهارشنبه در محل شورای شهر نهاوند از استعفا ...

نهاوند – خبرگزاری مهر: رئیس شورای اسلامی شهر نهاوند گفت: شهردار نهاوند از سمت خود استعفا داد.

به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث خزایی ظهرچهارشنبه در محل شورای شهر نهاوند از استعفا کتبی شهردار نهاوند خبر داد و گفت: در جلسه شب گذشته، اعضای شورا شهر نهاوند با طرح پنج سئوال از شهردار این شهر خواستار توضیحاتی از وی شدند که در پایان و متقاعد نشدن اعضای شورا مقرر شد تا موضوع استیضاح شهردار در جلسه شامگاه چهارشنبه به رای گذاشته شود.

خزایی افزود: ظهرچهارشنبه یارولی سیف، متن کتبی استعفای خود از مسئولیت شهرداری نهاوند را تحویل شورای اسلامی داد.

وی اضافه کرد: وضعیت پذیرش یا رد این استعفا در جلسه امشب مشخص و در صورتی که استعفای شهردار مورد موافقت اعضای شورای شهر قرار نگیرد استیضاح مطرح و رای گیری می شود.

وی افزود: در چند ماه گذشته شکایت ها از نحوه برخورد نامناسب شهردار نهاوند با مردم و ارباب رجوع شدت گرفته بود و در حوزه اجرایی و پروژه های شهرداری نیز مشکلاتی وجود داشت که نارضایتی مردم و اعضای شورای شهر را بهمراه داشت.

خزایی با بیان اینکه در چند جلسه نکاتی که باعث نارضایتی مردم بود به شهردار اعلام شد، گفت: متاسفانه در پی مذاکرات نتیجه ای حاصل نشد.

خزایی با اشاره به اینکه استیضاح شهردار نهاوند پیش از آغاز سال ۹۱ نیز مطرح بود، افزود: اعضای شورای شهر نهاوند در مجموع ۲۵ سئوال آماده کردند تا از شهردار پاسخ بخواهند که متآسفانه شهردار در پاسخ به پنج سئوال انتخابی نتوانست اعضای شورای شهر را متقاعد کند.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس