جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۱
کاهش آلودگی پایتخت نسبت به روز گذشته/منطقه ۱۸ آلوده‌ترین ومنطقه ۱۰پاکترین نقاط تهران

مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از کاهش ۱۲ واحدی آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون نسبت به روز گذشته خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

یوسف رشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت آلودگی هوای تهران گفت: گزارش های رسیده از ایستگاه های سنجش کیفیت هوای تهران نشان می دهد صبح امروز شاخص آلودگی ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد ۱۳۳ ایستاده  در حالی است که در روز گذشته همین ساعت، شاخص روی عدد ۱۴۵ بود و این به معنای کاهش میزان آلودگی هوا در پایتخت است.

مدیر کل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درباره آلوده ترین و پاک ترین منطقه تهران ابراز کرد: نمی توان دقیقا اعلام کرد که کدام منطقه آلوده ترین یا پاک ترین است، چرا که میزان سنجش آلودگی ها فقط بر مبنای ایستگاه های سنجش آلودگی است و در تمامی نقاط تهران این ایستگاه ها مستقر نیستند .

وی خاطرنشان کرد: البته بر اساس گزارش هایی که از ایستگاه ها مخابره می شود، در حال حاضر ایستگاه پارک قائم در منطقه ۱۸ شهرداری با شاخص آلودگی ۱۸۲ آلوده ترین منطقه و در مرز اضطرار  و منطقه ۱۰ پاک ترین منطقه در تهران به حساب می آیند.

رشیدی در خصوص وضعیت آلودگی در شهرستان های حومه تهران بیان کرد: تمامی اطلاعات ارائه شده و ایستگاه ها ویژه تهران است و گزارشی در این خصوص به دست ما نمی رسد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری