جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۱
بهره‌برداری از ۶ پروژه عمرانی در شهرداری قزوین

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: همزمان با دهه فجر امسال شش پروژه عمرانی با اعتبار ۳۴ میلیارد ریال در منطقه دو شهرداری قزوین به بهره‌برداری می‌رسد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، حسین بهزادپور اظهار داشت: هم‌زمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شش پروژه عمرانی با اعتبار ۳۴ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: یکی از این پروژه‌ها المان میدان مینودر است که با اعتبار ۲۳ میلیارد ریال با هدف افزایش فضاهای فرهنگی و زیباسازی میدان‌های اصلی شهر ساخته شده رونمایی خواهد شد.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین بیان داشت:‌ فاز دوم بوستان بانوان یکی دیگر از این پروژه‌ها است که با اعتبار ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و با مساحت ۸ هزار و ۵۰۰ متر مربع و با هدف افزایش سرانه فضاهای سبز و احداث محیطی امن و آرام برای بانوان افتتاح خواهد شد.

بهزادپور گفت:‌ در دهه فجر سال جاری همچنین پیاده راه مسیر سلامت واقع در ضلع شمالی بوستان معلم با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در مساحت ۳ هزار متر مربع و با هدف تشویق شهروندان به ورزش و ارتقای سلامتی ساخته شده به بهره‌برداری می‌رسد.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری