جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
اعلام آمادگی شورای شهر تهران برای ایجاد مترو در قیام دشت
باتوجه به اینکه قیامدشت منطقه‌ای کارگرنشین است مردم آنجا به دلیل فاصله زیاد قیام دشت تا مرکز شهر تهران هزینه‌های هنگفتی را برای حمل و نقل می‌پردازند. ایلنا: جانشین شورایاری قیام ...

باتوجه به اینکه قیامدشت منطقه‌ای کارگرنشین است مردم آنجا به دلیل فاصله زیاد قیام دشت تا مرکز شهر تهران هزینه‌های هنگفتی را برای حمل و نقل می‌پردازند.

ایلنا: جانشین شورایاری قیام دشت گفت: رئیس شورای شهر تهران اعلام کرده در صورتی که بودجه احداث مترو در قیام دشت از سوی دولت تامین شود آماده‌ایم این کار را برای اجرا به سازمان متروی تهران واگذار کنیم.

“حسن فتحی” در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه شورایاری قیام دشت بار‌ها از مسئولان شورای اسلامی شهر تهران خواسته است تا خط مترو تا قیام دشت را احداث کنند گفت: آقای چمران در پاسخ به این خواسته ابراز داشتند چون احداث این خط خارج از شهر تهران است در حوزه وظایف شورای شهر تهران نیست اما چنانچه این کار به مترو تهران واگذار شود آاماده انجام آن هستیم.

وی تصریح کرد: یا دولت باید درقیامدشت خط مترواحداث کند یا برای انجام این کار، بودجه‌ای را دراختیارشورای شهرتهران قراردهد تا سازمان مترو این کاررا انجام دهد.

فتحی از فرسوده بودن وسایل حمل و نقل در قیام دشت انتقاد کرد و افزود: باتوجه به اینکه قیامدشت منطقه‌ای کارگرنشین است مردم آنجا به دلیل فاصله زیاد قیام دشت تا مرکز شهر تهران هزینه‌های هنگفتی را برای حمل و نقل می‌پردازند ازهمین رو لزوم برخورداری از خط مترو درقیام دشت یک ضرورت است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس