جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۱
جشنواره ملی شوراهای شهر ایران بهمن ماه برگزار می شود

رئیس شورای راهبردی جشنواره ملی شورای شهر، از برگزاری نخستین جشنواره ملی شورای شهر ایران، در بهمن ماه سالجاری خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email
به گزارش خبرگزاری مهر، فرامرز نقیبی اظهار داشت: جشنواره ملی شورای شهر ایران با حضور اساتید برجسته دانشگاههای کشور، نمایندگان شورای های شهر کشور با هدف ارزیابی عملکرد شوراهای شهر و انسجام شورا و نقش آنها در توسعه و آبادانی کشور در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در بخش جشنواره ای برای نخستین بار در کشور به تقدیر و قدردانی از زحمات شش ساله شوراهای کشور پرداخته خواهد شد تصریح کرد: عملکرد شوراهای کشور در ۲۵ شاخص ارزیابی خواهد شد.

رئیس شورای راهبردی جشنواره ملی شورای شهر در مازندران اظهار داشت: در نهایت ۳۱ شورای شهر برتر هر استان و از بین شوراهای برتر هر استان، هفت شورای برتر کشور انتخاب شده که در مراسم اختتامیه جشنواره با حضور رئیس جمهور، هفت شورای شهر کشور با تندیس زرین و لوح یادبود و ۲۴ شورای دیگر با تندیس بلورین و لوح یادبود از آنان تجلیل می شود.

کارگاه مهارت حل تصمیم گیری در دانشگاه آزاد 

کارگاه مهارتهای حل مسئله و تصمیم گیری با حضور جمعی از دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و کارشناسی در مرکز مشاوره دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی ساری برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی میرزاییان در زمینه بدست آوردن راه حل برای مشکلات سخت و معماهای زندگی، حل تعارض ها، یادگیری مراحل تصمیم گیری، انجام تصمیم گیری های سخت، تصمیم گیری در مورد موضوعات مهم زندگی، شناخت عوامل موثر در تصمیم گیری های شخصی مطالبی را ارائه کرد.

وی در این کارگاه آموزشی تاکید کرد: برخورداری ازتوانایی لازم برای حل موفقیت آمیز مسایل موجب می شود تا اعتماد به نفس انسان بیشتر شده و احساس ارزشمندی بیشتری پیدا کنیم.

حمایت از سرمایه گذاران در شهرک صنعتی گلوگاه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: توسعه و رونق شهرک های صنعتی، موجب کاهش آمار بیکاری در شهرها خواهد شد و با این نگاه از سرمایه گذاری در شهرک صنعتی گلوگاه ، حمایت خواهیم کرد.

عباس علی وفایی نژاد افزود: شهرک صنعتی گلوگاه دارای موقعیت بسیار مناسب و ظرفیت بالقوه و راهبردی است که می تواند زمینه جلب نظر سرمایه گذاران را فراهم کند.

وی ادامه داد: زیرساخت های لازم در شهرک صنعتی گلوگاه شامل آب، برق، گاز، راه ورودی و سایر زیرساخت ها در این شهرک برای سرمایه گذاری فراهم است.

پیشگیری از وقوع جرائم

رئیس کل دادگستری مازندران بر لزوم پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه تاکید کرد و گفت: برای تحقق این امر مهم دادستان ها در بخش پیشگیری های حقوقی و کیفری باید حضوری پررنگ تر از گذشته داشته باشند.

حجت الاسلام حسین طالبی در نشست معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با دادستان های حوزه های قضایی در ساری، افزود: پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه یکی از اولویت برنامه های قوه قضائیه است.

وی با تاکید بر اجرای فوری احکام صادره و قطعیت یافته، اظهارداشت: هر چقدر اجرای احکام به تعویق بیفتد در حقیقت اجرای عدالت به تعویق افتاده است به عبارت دیگر، صدور حکم به تنهایی نمود ندارد و با اجرای آن است که نمود پیدا می کند.

احداث ۴ هزار متر سازه آبخیزداری در رامسر

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رامسر گفت: در شش ماه نخست سالجاری، ۱۶۰ متر مکعب سازه سنگی و ملاطی و سه هزار و ۹۰۰ مترمکعب بند سنگی و گابیونی در این شهرستان احداث شد.

سید مهدی مولایی افزود: برای احداث این سازه ها در مجموع پنج میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی سدهای در دست ساختمان مربوط به سال مالی ۹۰ – ۹۱ هزینه شد.

وی اظهار داشت: سازه‌های آبخیزداری نقش مهمی در حفظ خاک و جلوگیری از بروز سیلاب دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس