جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۱
لغزندگی معابر در مشهد با ۴۰۰ تن نمک رفع شد
رفع لغزندگی معابر مشهد با 400 تن نمک، جمع آوری 600 تن یخ و برف از سطح معابر منطقه هشت و ... از عناوین اخبار کوتاه شهرداری مشهد است.  به گزارش ...
رفع لغزندگی معابر مشهد با ۴۰۰ تن نمک، جمع آوری ۶۰۰ تن یخ و برف از سطح معابر منطقه هشت و … از عناوین اخبار کوتاه شهرداری مشهد است.
 به گزارش خبرگزاری مهر، شهردار منطقه ۱۰ مشهد از استفاده از ۴۰۰ تن نمک و تلاش ۴۰۰ نیروی کارگری برای رفع لغزندگی معابر منطقه با بارش برف زمستانی در مشهد خبر داد.

حمید ضمیری اظهار کرد: در پی بارش برف در روزهای گذشته نیروهای اجرایی این منطقه در جهت رفاه حال شهروندان با تجهیز ماشین ‌آلات بصورت شبانه ‌روزی اقدام به بازگشایی معابر در این منطقه کردند.
شهردار منطقه ۱۰ مشهد با اشاره به انجام فعالیت‌های زمستانی در بزرگراه امام علی (ع) و آزادی به صورت ویژه تصریح کرد: با توجه به وجود معابراصلی و بزرگراه‌ها براساس اولویت ‌بندی از ابتدای بارش برف لغزندگی بزرگراهها و معابر اصلی با استفاده از ۲۳ دستگاه ماشین‌ آلات شامل نمک‌ پاش، محلول‌ پاش، برف‌ روب و… رفع شد.
۶۰۰ تن یخ و برف از سطح معابر منطقه ۸ جمع‌آوری شد 
شهردار منطقه هشت از جمع ‌آوری بالغ بر ۶۰۰ تن یخ و برف از سطح معابر منطقه با بارش برف اخیر در مشهد خبر داد.
علیرضا خادم‌ پیر با اشاره به فعالیت‌ها و اقدامات زمستانی انجام شده در سطح منطقه گفت: برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در زمین بارش بارف، نیروهای خدمات شهری اقدامات زمستانی مختلفی چون برف‌ روبی، شن ‌پاشی و نمک‌ پاشی زا انجام داده‌ اند.
شهردار منطقه هشت تصریح کرد: با بارش اولین برف زمستانی ۸۰۰ نفر روز نیروی خدماتی در سطح منطقه فعالیت داشتند.
خادم پیر با اشاره‌ به‌ نمک ‌پاشی معابر اصلی بیان کرد: در این اقدام لغزندگی معابر منطقه توسط دو دستگاه خودرو مکانیزه و چهار دستگاه خودرو خاور با استفاده از ۲۰۰ تن نمک رفع شد.
اجرای طرح اگو در انتهای شهرک آقا مصطفی خمینی آغاز شد 
شهردار منطقه شش مشهد از اجرای طرح اگو در انتهای شهرک آقا مصطفی خمینی خبر داد.
شهرام کریمی با اشاره به درخواست‌های شهروندان برای اجرای طرح اگو در ناحیه ۲ این منطقه، گفت: انتهای کوی آقا مصطفی خمینی، اراضی قندهاری، شهرک شهید بهشتی، شهرک پردیس، معابر محمدآباد تا بولوار مصلی در محدوده اجرای اولیه این طرح عظیم شهری قرار گرفته‌اند.
شهردار منطقه شش مشهد بیان کرد: از چند روز گذشته اجرای طرح اگو در انتهای شهرک آقا مصطفی خمینی آغاز شده و شبکه اصلی آن حفاری شده است.
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری