جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۱
آغاز بررسی بودجه سال ۹۲ در شهرداری کرج/ اجرای پروژه های کلان در کرج

معاون توسعه و برنامه ریزی شهرداری کرج از آغاز بررسی بودجه سال ۹۲ در شهرداری خبر داد و گفت: پس از بررسی های لازم لایحه بودجه به شورای شهر ارسال می شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا رضاپور اظهار داشت: به منظور بررسی بودجه سال آینده از هم اکنون کارگروه ویژه ای در شهرداری تشکیل شده است.

وی افزود: امید می رود که با برگزاری جلسات مختلف، بتوان بودجه نهایی و ارزیابی شده را در پایان سال ۹۱ به شورای اسلامی شهر ارائه و مصوبه آن را از شورا دریافت کنیم.

آغاز ثبت نام ترم جدید مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج در مقطع کاردانی
ثبت نام ترم جدید مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج در مقطع کاردانی آغاز شد.
رئیس مرکز آموزش علمی- کاربردی شهرداری کرج با اعلام این خبر گفت : ثبت نام دوره های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی از روز یکشنبه سوم دی ماه آغاز و تا ۱۰ دی جاری ادامه خواهد داشت.
بهروز  آقامحمدی با اشاره به سرفصل گروههای آموزشی ارائه شده، افزود: ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی در گروه آموزشی صنعت ، مدیریت خدمات اجتماعی انجام می شود
تکریم ارباب رجوع در چارچوب قانون سرلوحه کار مدیران شهری قرار گیرد
مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج، گفت: تکریم ارباب رجوع در چارچوب قانون به عنوان یک ضرورت باید سرلوحه کار مدیران شهری قرار گیرد.
مجید عسگری در اولین جلسه تکریم ارباب رجوع با تاکید بر اجرای طرح تکریم ارباب رجوع، عنوان کرد: این طرح از جمله طرح هایی است که به ویژه در دستگاه های خدمات رسان شهرداری با توجه به آمار مراجعات روزانه شهروندان، کاربردی ویژه دارد.
این مسئول در تعریفی از عنوان  طرح ” تکریم ارباب رجوع ” از این موضوع به عنوان یکی از مولفه های حقوق شهروندی نام برد و عنوان کرد: در واقع تکریم ارباب رجوع بر نحوه رعایت مؤلفه‌های رفتاری مسئولین در قبال شهروندان تاکید دارد که به فراخور آن شهروندان عملکرد سازمان های مردمی را ارزیابی می کنند.
سفرهای درون شهری موتوری در کرج به مرز ۲ میلیون سفر رسید
مدیر مطالعات و بررسی های ترافیک شهری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: سفرهای درون شهری موتوری در کرج به مرز دو میلیون سفر رسید.
حبیب الله رزاقی افزود: براساس گزارش مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج تعداد کل سفرهای موتوری انجام شده در طول روز حدود دو میلیون سفر است.
وی ادامه داد: بر اساس این گزارش تعداد سفرهای انجام شده توسط سیستم حمل و نقل همگانی در مناطق ترافیکی کرج و محدوده های اطراف آن که در مبداء و مقصد شکل می گیرد حدود ۲۷۴ هزار سفر است.
پیش بینی بودجه ۲ میلیارد تومانی برای فضاسازی منطقه گلدشت
مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج از پیش بینی بودجه دو میلیارد تومانی به منظور فضا سازی محدوده گلدشت واقع در این منطقه شهری خبرداد.
عباس حق محمدلو در خصوص مشکل آسفالت شهروندان منطقه گلدشت به “رادیو البرز”  گفت: این میزان بودجه پس از تصویب در شورای اسلامی شهر برای سال آینده به شهرداری منطقه تخصیص می یابد.
وی با بیان اینکه، بودجه پیش بینی شده صرف فضاسازی معابر شامل پیاده رو سازی، جدول گذاری و رفع مشکلات و معضلات زیرساختی می شود، گفت: با این میزان اعتبار و اجرای عملیات عمرانی، سال آینده شاهد رفع مشکلات زیرساختی در منطقه گلدشت و جلب رضایت شهروندان و ساکنین خواهیم بود.
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری