جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۱
افتتاح ۶ بازار میوه و تره بار در تهران

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از احداث و افتتاح ۶ بازار میوه و تره بار خبر داد و گفت: با احداث این بازارها علاوه بر ۱۵ میدان اصلی، تعداد بازارهای میوه و تره بار به ۱۶۹ مورد افزایش می یابد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین صفایی با بیان این که از مهم ترین درخواست های شهروندان ایجاد بازارهای میوه و تربار است گفت:  با توجه به سیاست های سازمان میادین میوه و تره بار و بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده در جهت رفاه حال شهروندان و تسهیل در ارائه خدمات ، شش بازار جدید دیگر در مناطق مختلف شهر تهران احداث و به بهره برداری رسید.

صفایی افزود: این بازارها شامل بازارهای کارون، حکیمیه، جلفا، چیتگر، شهید رجایی و پیامبر است که بترتیب در مناطق ۱۰، ۴ ، ۳ ، ۲۲ ، ۱۸ و ۵ واقع شده اند.

صفایی با اشاره به ساختارهای بازارهای مذکور گفت: ساختار بازارهای کارون از نوع اسکلت فلزی با مساحت ۲۲۵۸ متر مربع و تعداد ۱۶ غرفه، حکیمیه از نوع ساختار فضایی با مساحت۱۱۰۰ متر مربع و تعداد ۲۲ غرفه، جلفا از نوع سازه سبک با مساحت ۶۱۸ متر مربع و تعداد ۷ غرفه، چیتگر از نوع ساختار فضایی با مساحت ۲۱۴۲ متر مربع و تعداد ۹ غرفه، شهید رجایی از نوع ساختار خرپایی با مساحت ۲۳۵۲ متر مربع و تعداد ۷ غرفه و پیامبر از نوع ساختار سازه ای با مساحت ۶۰۰ متر مربع و تعداد ۳ غرفه است که بسیاری از نیازهای روزانه شهروندان را پوشش می‌دهد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس