جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۱
چهار روز فرصت برای بهره مندی از جوایز خوش حسابی شهرداری تهران
مدیر کل تشخیص و وصول درآمد گفت: فقط 4 روز دیگر فرصت پرداخت عوارض و بهره مندی از جوایز خوش حسابی شهرداری تهران میسر است. به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، ...


مدیر کل تشخیص و وصول درآمد گفت: فقط ۴ روز دیگر فرصت پرداخت عوارض و بهره مندی از جوایز خوش حسابی شهرداری تهران میسر است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، مهدی رزمی ، مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران، با اعلام این مطلب ، گفت: مهلت پرداخت عوارض نوسازی، بهای خدمات مدیریت پسماند و عوارض کسب و پیشه جهت شرکت در قرعه کشی بزرگ خوش حسابی سال ۱۳۹۱ تا ۳۰آبان ماه سالجاری بود که به دلیل استقبال شهروندان محترم در روز های پایانی آبانماه، این زمان تا ۲۵ آذر ماه تمدید شد.

مدیر کل تشخیص و وصول درآمد گفت: خوش حسابان تهرانی که تا ساعت ۲۴ روز شنبه آینده( ۲۵آذرماه) مبادرت به پرداخت عوارض خود نمایند ، از تعداد ۱۵۳۳ جایزه نفیس به ارزش تقریبی یازده میلیارد ریال و به قید قرعه بهره مند خواهند شد.

وی گفت: با توجه به استقبال شهروندان محترم تهرانی و ایجاد فرصت برابر برای همشهریان گرامی جهت شرکت در قرعه کشی، مهلت پرداخت عوارض تا ۲۵آذر ماه تمدیدشده است و این زمان به هیچ وجه قابل تمدید نیست .لذا شهروندان محترمی که بنا به دلایلی تاکنون موفق به پرداخت عوارض (نوسازی،کسب وپیشه وبهای خدمات مدیریت پسماند) نشده اند ، فقط ۴روز دیگر فرصت خواهند داشت تا با پرداخت عوارض سالیانه خود در بزرگترین قرعه کشی خوش حسابان شهر تهران شرکت کنند و از مزایای مشارکت خود در عمران وسازندگی شهر تهران نیز بهره مند شوند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس