جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۱
آموزش بازیافت به بیش از ۲۵ هزار شهروند منطقه ۱۹
معاون امور شهری و فضای سبز منطقه 19 گفت: 25 هزار و 893 نفر از شهروندان از ابتدای سال تاکنون آموزش چهره به چهره بازیافت دیدند. به گزارش "تهران سما" ...


معاون امور شهری و فضای سبز منطقه ۱۹ گفت: ۲۵ هزار و ۸۹۳ نفر از شهروندان از ابتدای سال تاکنون آموزش چهره به چهره بازیافت دیدند.
به گزارش “تهران سما” به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹ ، موسی علیپور زنوزی با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه جدی به آموزش های شهروندی در جهت افزایش آگاهی و رعایت مقررات شهری تصریح کرد: در این راستا طبق یک برنامه زمانبندی شده شهروندان درخصوص موضوعاتی همچون چگونگی تفکیک از مبداء پسماندهای شهری، فرایند حفظ محیط زیست، احترام به حقوق شهروندی و مقررات شهری آموزشهای لازم را دریافت کردند و در این راستا بولتن های علمی مرتبط با محیط زیست و بروشورهای آموزشی و پکیج های زیست محیطی در غرفه ها و نمایشگاه ها بین شهروندان و مراجعین توزیع شد.

وی بیشترین بهره مندان از آموزشهای بازیافت را در سطح مدارس اعلام کرد و افزود: ۷ هزار و ۳۶۸ دانش آموز طی ۸ ماه گذشته آموزشهای چهره به چهره بازیافت را دریافت کردند و این درحالی است که آموزش از طریق اجرای گروه های نمایشی و هنری در مدارس ، سرای محله ها و بوستان ولایت نیز در انتقال اطلاعات به ۶ هزار و ۱۴۰ نفر مؤثر بوده است.

به گفته زنوزی آموزش چهره به چهره ۹۶۱ باب از مجتمع های بالای ۲۰ واحد ، ۱۹۷ باب از اصناف، مراکز تجاری ، رستوران ها و اغذیه فروشی ها ، ۳ هزار و ۲۸۵ نفر از شهروندان در سراهای محله ، مراکز فرهنگی، مراکز بهداشتی و درمانی ، پایگاها و مساجد از دیگر اقدامات آموزشی واحد بازیافت این منطقه محسوب می شوند.علاوه بر این ۲ هزار و ۴۵۰ کودک در خانه های اسباب بازی و کانون ها و پیش دبستانی ها، ۵۱۰ خانم خانه دار در کلینیک گل و گیاه و دارالقران و ۶ هزار و ۱۴۰ شهروند در غرف بازیافت تحت آموزش قرار گرفتند.

زنوزی با بیان اینکه برنامه های آموزش های شهروندی بدون وقفه و بصورت منظم و مستمر با حضور کارشناسان آموزش ادامه خواهد داشت، پیش بینی کرد تا پایان سال حدود ۲۰ هزار نفر دیگر نیز تحت آموزش چهره به چهره بازیافت قرار گیرند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس