جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
اولویت نخست ۶۸ درصد تهرانی‌ها رفع مشکل ترافیک است
بر اساس یک نظرسنجی از اولویت‌های شهر تهران، حل مشکل ترافیک اولویت نخست فعالیت‌های مدیریت شهری از دیدگاه 68 درصد از شهروندان تهرانی است. به گزارش "تهران سما" به نقل از ...

بر اساس یک نظرسنجی از اولویت‌های شهر تهران، حل مشکل ترافیک اولویت نخست فعالیت‌های مدیریت شهری از دیدگاه ۶۸ درصد از شهروندان تهرانی است.

به گزارش “تهران سما” به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، بر اساس نظرسنجی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران که در فصل جاری انجام شده، ۳۶ درصد پاسخ‌گویان حل مشکل ترافیک را به عنوان اولین انتظار شهروندان اعلام کرده‌اند.

بر اساس این گزارش کاهش آلودگی هوا با ۲۶ درصد و توسعه حمل و نقل عمومی با ۱۲ درصد به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم این نظرسنجی را به خود اختصاص داده‌اند.

یافته‌های این تحقیق از ارزیابی عملکرد اتوبوسرانی نشان می‌دهد ۵۶ درصد پاسخ‌گویان از ناوگان اتوبوسرانی، ۶۰ درصد از ناوگان تاکسیرانی و ۵/۶۱ درصد از ناوگان مترو رضایت کامل دارند، ضمن این که ۵/۵۳ درصد پاسخ‌گویان نیز از وضعیت سرویس‌دهی مراکز معاینه فنی خودرو کاملا راضی‌اند.

ایجاد زمینه دست‌یابی به توسعه پایدار شهری در سایه مدیریت یکپارچه و برنامه‌ریزی اثربخش‌تر و اصولی‌تر، از جمله اهداف این نظرسنجی اعلام شده که با مطالعه دو رویکرد «مشکلات و مسائل» و «خواسته‌ها و انتظارات» تهیه و تدوین شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس