جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۱
دومین مرکز مهارت آموزی کوثر در منطقه ۳ راه اندازی شد
به منظور توانمند سازی زنان سرپرست خانوار ، دومین مرکز مهارت آموزی کوثر در منطقه 3 تهران راه اندازی شد. به گزارش "تهران سما" به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ...


به منظور توانمند سازی زنان سرپرست خانوار ، دومین مرکز مهارت آموزی کوثر در منطقه ۳ تهران راه اندازی شد.
به گزارش “تهران سما” به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، این مرکز به همت اداره امور بانوان معاونت اجتماعی و فرهنگی این منطقه در سرای محله قبا و با هدف توانمند سازی زنان سرپرست خانوار در زمینه دوخت لباس و مزون بانوان افتتاح شده است .

اکرم جراحی مسئول امور بانوان با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۶۰ نفر از بانوان سرپرست خانوار تحت پوشش این منطقه قرار گرفته اند افزود: علاوه بر فعالیت مراکز کوثر ۱ و ۲ برنامه های جانبی دیگری برای این گروه در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می توان به برپایی کلاس های آموزشی همچون کارگاههای مهارت های زندگی ، تجارت الکترونیکی و.. ، نگهداری و پرورش گیاهان آپارتمانی ، مشاوره های فردی و گروهی و برپایی اردوهای تفریحی و زیارتی و همچنین برپایی نمایشگاه بهترین های از دورریختنی ها اشاره کرد.

جراحی در ادامه خود به فعالیت مرکز مهارت آموزی کوثر ۱ اشاره کرد و گفت : این مرکز در زمینه مهارت آموزی بانوان برای ساخت زیور آلات فعالیت می کند و در خیابان شهید دستگردی ، خیابان شهید گوی آبادی ، خیابان راجیان واقع شده است .

وی در ادامه از ساخت مجموعه شهربانو در این منطقه خبر داد و تصریح کرد: این مرکز که مدیریت آن را بانوان بر عهده دارند امکانات ویژه ای در نظر گرفته شده است و در محدوده بزرگراه شهید صدر و محله اختیاریه قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس