جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۱
نصب حجم عاشورایی در بزرگراه شهید همت
همزمان با ایام محرم و از سوی اداره زیباسازی شهرداری منطقه 3 تهران حجمی با عنوان نماد عاشورا در سه راه ضرابخانه واقع در تقاطع بزرگراه شهید همت و خیابان ...


همزمان با ایام محرم و از سوی اداره زیباسازی شهرداری منطقه ۳ تهران حجمی با عنوان نماد عاشورا در سه راه ضرابخانه واقع در تقاطع بزرگراه شهید همت و خیابان دکتر شریعتی نصب شد.
به گزارش “تهران سما” به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ تهران ، رضا مددی معاون امور شهری و فضای سبز این منطقه با اعلام این خبر گفت : این حجم از جنس فلز و با ترکیبی از کلاهخود و نیزه و در ابعاد ۴ در ۲ متر ساخته شده و در تقاطع بزرگراه شهید همت و خیابان دکتر شریعتی نصب شده است .

معاون شهردار منطقه ۳ در ادامه با اشاره به اینکه سرتا سر منطقه همزمان با ایام محرم سیاه پوش شده است افزود: اداره زیبا سازی منطقه ۳ در راستای فرارسیدن دهه محرم اقدام به نصب ریسه پارچه ای مشکی به متراژ ۸۰۰ متر ، پرچم مشکی به متراژ ۳۲۰۰ متر مربع ، نصب کتیبه به متراژ ۱۰۰۰ متر ، ۲۰عدد بنر ۴*۳ و ۲۰۰ عدد بنر ۳*۱ با موضوع سخنان امام حسین در خیابان پاسداران ، گل نبی ، شریعتی ، میرداماد ، حقانی ، مدرس ، ملاصدرا و آفریقا و ساختمان های اداری سطح منطقه کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری