جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
بودجه سال ۹۱شهرداری محمدشهر را کاملاً واقعی در نظر گرفتهایم
کرج- رئیس شورای اسلامی شهر محمدشهر گفت: شاید برخی بودجه سال 91 محمدشهر را غیر واقعی تلقی کنند؛ در حالیکه بودجه سال آتی را کاملا واقعی در نظر گرفته ایم. نادر ...

کرج- رئیس شورای اسلامی شهر محمدشهر گفت: شاید برخی بودجه سال ۹۱ محمدشهر را غیر واقعی تلقی کنند؛ در حالیکه بودجه سال آتی را کاملا واقعی در نظر گرفته ایم.

نادر ایزدبین در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان مطلب فوق افزود: بودجه شهرداری محمدشهر در سال جاری ۱۲میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود که این رقم با افزایشی ۴۰ درصدی برای سال آینده در حدود ۱۸میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان مصوب شد.

ایزدبین با اشاره به این دستور که از سال ۹۲  تمام بودجهها باید عملیاتی شود، گفت: ما نیز طالب بودجهای بودیم که واقعی تنظیم شود؛ یعنی تمام هزینهها و درآمدها کارشناسی شده و شفاف مطرح شود.

وی افزود: مزیت بودجه نویسی شفاف و شیشهای آن است که در آن انحرافی مشاهده نخواهد شد که شورای محمدشهر نیز برای تصویب بودجه سال جاری به این مهم توجه کرد.

ایزدبین در پایان این گفتگو در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر درباره اولویتهای عمرانی بودجه سال آینده نیز اظهار داشت: پروژه خانه سلامت، خانه فرهنگ جعفرآباد، دو سوله ورزشی در حال ساخت، مکانیزه کردن سیستم جمعآوری زباله و تکمیل پارک بانوان از اولویتهای عمرانی بودجه ۹۱ است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری