جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۱
ثبت بیش از ۲۶ هزار و۳۴۵ پیام در سامانه ۱۳۷ منطقه ۱۳
از ابتدای سال تا کنون ، بیش از 26 هزار و 345 پیام در سامانه 137 منطقه 13 ثبت شده است . به گزارش "تهران سما" به نقل از روابط عمومی ...


از ابتدای سال تا کنون ، بیش از ۲۶ هزار و ۳۴۵ پیام در سامانه ۱۳۷ منطقه ۱۳ ثبت شده است .
به گزارش “تهران سما” به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، استرابی ، مسئول سامانه ۱۳۷ منطقه ۱۳ گفت : از ابتدای سال تا کنون بیش از ۲۶ هزار و۳۴۵ پیام در سامانه ۱۳۷ منطقه ۱۳ به ثبت رسیده که از مجموع پیام های واصله ناحیه دو منطقه ۱۳ با ۹ هزار و ۶۷ پیام بیشترین پیام های شهروندی را به خود اختصاص داده است.

به گفته وی بررسی نوع و کارکرد پیام ها نشان می دهد بیشتر پیام ها مربوط به آسفالت ، جمع آوری و نصب ،پاکسازی زباله و ضایعات است .

مسئول سامانه ۱۳۷ منطقه ۱۳ خاطر نشان کرد : با رسیدگی و پیگیری پیامها در میانگین زمانی ۵۴ساعت ،توانسته ایم رضایت ۹۷ درصد شهروندان را تامین کنیم.

وی با اشاره به مزایای سامانه ۱۳۷ در ارائه و پیگیری درخواست ، بدون مراجعه حضوری به شهرداری ، کاهش تردد های درون شهری ، ارتباطی آسان ، یکسان و شبانه روزی با شهرداری ، صرفه جویی در وقت و هزینه تصریح کرد : شهروندان می توانند درخواست های خود را در حوزه های خدمات شهری ، فرهنگی و اجتماعی ، مالی و اداری ، شهرسازی و معماری ، فنی و عمرانی با ۱۳۷ مطرح کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس