جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۱
بهره برداری از فاز دوم بوستان نهج البلاغه تا ۳ ماه آینده
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه دو تهران با اشاره به پیشرفت 80 درصدی احداث فاز دوم بوستان نهج البلاغه گفت: به طور قطع این بخش از بوستان نهج ابلاغه ...


معاون فنی و عمران شهرداری منطقه دو تهران با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی احداث فاز دوم بوستان نهج البلاغه گفت: به طور قطع این بخش از بوستان نهج ابلاغه تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد.
به گزارش “تهران سما” به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران، “طهمز احمد پور” اظهارداشت: بوستان نهج البلاغه یکی از بوستان های بزرگ تهران است که فاز اول آن در آذرماه سال ۸۸ در بخش وسیعی از دره فرحزاد به بهره برداری رسید و مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه دو تهران با اشاره به اینکه احداث فاز دوم بوستان نهج البلاغه بلا فاصله بعد از بهره برداری از فاز نخست آغاز شد افزود: با بهره برداری از این فاز گستره طولی این بوستان حدفاصل فرحزاد تا بلوار مرزداران به طول تقریبی ۳کیلومتر خواهد رسید که مجموعا ۱۰۰ هزار هکتار مساحت را دربرخواهد داشت.

احمد پوربا اشاره به طراحی فضاهای مختلف در بوستان نهج البلاغه تاکید کرد: هم اکنون پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیری که ویژه این کار ساخته شده اصلی ترین تفریح این مجموعه به شمار می رود. علاوه براین با حرکت در مسیر سربالایی دامنه رود حس کوهنوردی در گردشگرانی که به بوستان آمده اند، ایجاد می شود.

به گفته وی، مسیر دوچرخه سواری نیز به طول ۶ کیلومتر در کنار رودخانه پیش بینی شده است که اگر پارک جنگلی پردیسان همکاری کند این مسیر به داخل پردیسان هم وارد می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری