جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۱
تشکیل کمیته ویژه بهسازی و نوسازی محدوده بزرگراه امام علی (ع)
با توجه به اهمیت و وسعت بالای کار نوسازی در محدوده بزرگراه امام علی (ع) ، کمیته ای با عنوان کمیته ویژه بهسازی و نوسازی ناحیه امام علی (ع) تشکیل ...


با توجه به اهمیت و وسعت بالای کار نوسازی در محدوده بزرگراه امام علی (ع) ، کمیته ای با عنوان کمیته ویژه بهسازی و نوسازی ناحیه امام علی (ع) تشکیل شده است .
به گزارش “تهران سما” به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی ومعماری ، علیرضا جعفری ، مدیرعامل شرکت نوسازی شهرتهران درحاشیه جلسه حمایت و نظارت ستادی درمنطقه ۱۵ گفت : نوسازی محدوده بزرگراه امام علی (ع) درمنطقه یکی از پروژه های است که با حجم ۳۰۰ هزارمترمربع پروژه اوراق مشارکت و حدود ۶۰ هزارمترمربع پروژه شخصی یکی از مهمترین پروزه های این شرکت دراین منطقه است .

وی افزود : از سویی تراکم جمعیتی و بافت ریزدانه درمنطقه ۱۵ بسیاربالابوده و همین امر احداث کارگاه و فعالیت درآن را با موانعی روبرو کرده است .

جعفری تصریح کرد : برای رفع این مشکلات و تسریع درروند نوسازی بافت محدوده حاشیه این بزرگراه ، کمیته ای با عنوان کمیته ویژه بهسازی و نوسازی ناحیه امام علی (ع) دراین شرکت تشکیل شده است .

مدیرعامل شرکت نوسازی شهرتهران با اشاره به اینکه ۵۰ درصد از بافت این منطقه از بافت ریزدانه تشکیل شده است گفت : با توجه به اهمیت احیای این بافت و تشکیل این کمیته امید می رود نوسازی این بافت اثرگذاربا با سرعت بیشتری صورت گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس