جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۱
۲۲۰۰ متر مربع اصلاح هندسی و مناسب سازی در معابر منطقه ۲۲
حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه 22 با هدف ایمن سازی و تسهیل در تردد وسائط نقلیه و عابران پیاده، از ابتدای امسال تا کنون حدود 2 هزار ...


حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ۲۲ با هدف ایمن سازی و تسهیل در تردد وسائط نقلیه و عابران پیاده، از ابتدای امسال تا کنون حدود ۲ هزار و ۲۰۰ متر مربع اصلاح هندسی و مناسب سازی در محدوده شمال غربی پایتخت اجرا کرده است.
به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲ ، حسین مرادی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: اجرای عملیات اصلاح هندسی در منطقه عمدتا در معابر و تقاطع هایی صورت گرفته که به دلیل حجم تردد خودروهای عبوری، با احتمال ایجاد ترافیک و ازدحام خودروها روبرو بودند.

وی افزود: این عملیات در ۵ نقطه منطقه شامل بلوار پژوهش به مساحت ۷۰۰ متر مربع، ورودی بوستان جنگلی چیتگر به مساحت ۵۰۰ متر مربع، ورودی و خروجی پایانه اتوبوسرانی مترو وردآورد به مساحت ۴۰۰ متر مربع همچنین میدان فولادوند به مساحت ۲۵۰ و بلوار کاج به مساحت ۱۰۰ متر مربع اجرا شده است.

مرادی افزود: در شش ماهه نخست امسال حدود ۹۰ درصد از برنامه هایی که حوزه حمل و نقل و ترافیک منطقه در خصوص اجرای عملیات هندسی در معابر محدوده شمال غرب پایتخت در دستور کار قرار داده بود اجرا شده و با توجه به نیاز سنجی های انجام شده ، اجرای عملیات اصلاح هندسی در ۳ معبر دیگر منطقه نیز تا پایان سال در دستور کار قرار دارد. در راستای تردد ایمن و آسان شهروندان ۵۳ نقطه از منطقه ۲۲ نیز به مساحت کلی ۲۱۰ متر مربع، مورد عملیات مناسب سازی قرار گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس