جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۱
پاسخگویی معاون هماهنگی و امور مناطق به ۵۹ شهروند در سامانه ۱۸۸۸
مدیران ارشد معاونت هماهنگی و امور مناطق و سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران ، در جلسه ارتباط مستقیم این هفته سامانه 1888 به درخواست و دیدگاه های 59 شهروند ...


مدیران ارشد معاونت هماهنگی و امور مناطق و سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران ، در جلسه ارتباط مستقیم این هفته سامانه ۱۸۸۸ به درخواست و دیدگاه های ۵۹ شهروند رسیدگی و پاسخگویی کردند.
به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران، در جلسه ارتباط مستقیم این هفته سامانه ۱۸۸۸ دکتر شریفی معاون شهردار تهران و مهندس کاظم نیا قائم مقام معاونت هماهنگی امور مناطق به همراه تعداد دیگری از مدیران ارشد این حوزه و مهندس حیدریان، مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات به همراه تعدادی از مدیران ارشد این اداره کل برای رسیدگی به مشکلات شهروندان حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، حل مشکلات ملکی ناشی از تصرف املاک شهروندان برای اجرای پروژه ها، دریافت جواز نوسازی و پایان کار و رسیدگی به تخلفات ساختمانی از جمله درخواستهای شهروندان از مسئولان حاضر در جلسه امروز بود.

گفتنی است در جلسه ارتباط مستقیم امروز سامانه ۱۸۸۸، ۴۰ شهروند به صورت تلفنی و ۱۹ شهروند به صورت حضوری دیدگاه ها و مشکلات خود را با مسئولان حاضر در میان گذاشتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس