جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۱
بیش از ۱۰۰ هزار پاکت عوارض در منطقه ۱۶ توزیع شد
شهروندان با پرداخت عوارض تا پایان آبان ماه علاوه بر جایزه 10 درصدی خوش حسابی ، از هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی برخوردار می شوند. به نقل از روابط عمومی ...


شهروندان با پرداخت عوارض تا پایان آبان ماه علاوه بر جایزه ۱۰ درصدی خوش حسابی ، از هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی برخوردار می شوند.
به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶،اسدی شهردار منطقه از توزیع بیش از ۱۰۰ هزارپاکت عوارض در سطح منطقه خبر داد و گفت:شهروندان با پرداخت عوارض تا پایان آبان ماه علاوه بر جایزه ۱۰ درصدی خوش حسابی ، از هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی برخوردار می شوند.

شهردار منطقه ۱۶ ضمن اشاره به توزیع ۱۰۰درصدی قبوض عوارض شهری شامل کسب و پیشه،نوسازی و پسماند در ادامه گفت:توزیع پاکت های عوارض ازاول مهرماه آغاز و به دست همه مالکین رسید.

اسدی با ابراز امیدواری مشارکت حداکثری شهروندان در امور شهری در پرداخت به موقع عوارض ضمن اشاره به وجود بیش از ۱۰۰ هزار پلاک ثبتی در منطقه گفت: در این منطقه بالغ بر ۴۰ هزار پلاک ثبتی خانه مسکونی،بیش از ۳۰هزار آپارتمان و افزون بر ۲۵هزار ملک تجاری وجود دارد که توزیع عوارض در بین تمام آن ها به اتمام رسیده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس