جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۱
ورود ماهانه ۱۵ واگن جدید به شبکه خطوط مترو تهران/ ۸۰ واگن جدید مترو در دست آماده سازی و مونتاژ
مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه با بیان اینکه 80 واگن جدید مترو اکنون در کارخانجات واگن سازی در دست مونتاژ و آماده سازی قرار دارد گفت: تا پایان ...


مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه با بیان اینکه ۸۰ واگن جدید مترو اکنون در کارخانجات واگن سازی در دست مونتاژ و آماده سازی قرار دارد گفت: تا پایان سال به مرور واگن های جدید مترو وارد شبکه خطوط خواهند شد.
مهندس هابیل درویش با بیان این مطلب اظهار کرد: به زودی بخش میانی خط ۳ مترو تهران حدفاصل چهارراه ولیعصر(عج) تا خیابان شهید بهشتی به بهره برداری می رسد که از واگن های جدید برای خدمات رسانی در این بخش از خط ۳ نیز استفاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه واگن های جدید مترو به مرور و تا آخر سال وارد شبکه خطوط می شوند گفت: کلیه واگن های در دست مونتاژ در خطوط داخلی مترو به کارگیری خواهند شد و به طور میانگین ماهانه حدود ۱۵ واگن جدید به ناوگان مترو تهران افزوده خواهد شد.

مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه گفت: با افزوده شدن واگن‌های تازه نفس و جدید به ناوگان مترو‌، شلوغی و ازدحام در قطار‌ها به نحو چشمگیری کاهش می‌یابد و گامی دیگر برای استفاده از ظرفیت ایجاد شده در خطوط مترو برداشته می‌شود‌.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با تخصیص به موقع و کامل اعتبارات مصوب و قانونی مترو ، ضمن فراهم شدن امکان توسعه سریع خطوط، امکان خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر به مسافران مترو محقق شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری