جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۱
صدور بیش از۵ هزار و ۸۰۰ پروانه نوسازی در جنوب غرب تهران
طی 5 سال گذشته 5 هزار و 826 پروانه ساخت و ساز و 3هزار و 357 گواهی پایان کار به شهروندان جنوب غرب تهران ارائه شده است. به نقل از ...


طی ۵ سال گذشته ۵ هزار و ۸۲۶ پروانه ساخت و ساز و ۳هزار و ۳۵۷ گواهی پایان کار به شهروندان جنوب غرب تهران ارائه شده است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، براساس آمار اعلام شده از سوی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۷، طی این مدت سالانه به صورت میانگین بیش از هزار پروانه نوسازی برای شهروندان این منطقه صادر شده است.

محمدرضا میرآفتابی، معاون معماری و شهرسازی منطقه ۱۷با بیان این آمار، گفت: «این رونق در حالی است که تعداد نیروهای کار ما در منطقه و نواحی ثابت باقی مانده و این مسئله بیان گر رغبت شهروندان به نوسازی بافت فرسوده است. صدور پروانه تجمیع املاک ریز دانه در ۶ ماه نخست سال جاری نیز شامل۲۸۷ پروانه است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۲ پروانه بیشتر بوده است.

وی افزود: همچینن تعداد این پروانه ها در بافت فرسوده ۱۸۰ مورد بود که نسبت به ۶ ماه نخست سال گذشته، ۶۲ پروانه بیشتر بود.» به گفته میرآفتابی سال گذشته جمعا ۵۳۳ پروانه نوسازی در منطقه صادر شده است که تجمیع ۲۶ پلاک ریزدانه در فرورودین ماه سال گذشته را می توان جزو شاخص ترین نمادهای مشارکت شهروندی برای نوسازی بافت فرسوده و ناپایدار منطقه عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری