جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
عملیات ساخت مترو پردیس در حال طراحی است
وزیر راه و شهر سازی گفت: 88هزار واحد مسکن مهر جدید پردیس در قالب 3 شهرک با امکانات زیر بنایی و امکانات رفاهی و خدماتی مانند مدرسه و مسجد به ...

وزیر راه و شهر سازی گفت: ۸۸هزار واحد مسکن مهر جدید پردیس در قالب ۳ شهرک با امکانات زیر بنایی و امکانات رفاهی و خدماتی مانند مدرسه و مسجد به صورت یکپارچه ساخته می‌شود.

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، نیکزاد وزیر راه و شهر سازی در حاشیه بازدید از طرح‌های مسکن مهر پردیس افزود: ۳۵ هزار واحد مسکن مهر پردیس در سمت چپ راه تهران- دماوند(طرح دشت بهشت) و بقیه در سمت راست آن ساخته می‌شود.(طرح فاز ۱۱ و فاز ۹ ) برای ارتباط این طرح‌ها و سایر قسمت‌های شهر، ۲ دستگاه تونل به طول ۱۵۰۰ متر و چند تقاطع غیر هم سطح ساخته می‌شود.وی ادامه داد: شاید آورده اولیه متقاضیان مسکن مهر پردیس یک تا ۲ میلیون تومان افزایش یابد اما مردم صاحب خانه‌ای می شوند که کلیه امکانات لازم خدماتی را دارد.

وزیر راه و شهر سازی گفت: در توافقی که با وزارت نیرو داشتیم مقرر شد که سامانه فاضلاب را هم خودمان بسازیم و از پسآب فاضلاب برای آبیاری فضای سبز استفاده شود.

نیکزاد عنوان کرد: به متقاضیان مسکن مهر جدید پردیس قول می‌دهم تا پایان دولت دهم صاحب خانه‌ای با تمام امکانات لازم برای زندگی شوند.

وی همچنین درباره مترو پردیس گفت: عملیات ساخت مترو پردیس در حال طراحی و توافق است و تلاش می‌کنیم در قالب قرارداد اهدای زمین در عوض ساخت مترو این طرح را انجام دهیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس