جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۱
بازپیرایی و توسعه ۲ بوستان در منطقه ۱۹
سرپرست معاونت شهری و فضای سبز منطقه 19 گفت: عملیات بازپیرایی و توسعه دو بوستان امام علی (ع) و گلستان در محدوده این منطقه به زودی به پایان می رسد. به ...


سرپرست معاونت شهری و فضای سبز منطقه ۱۹ گفت: عملیات بازپیرایی و توسعه دو بوستان امام علی (ع) و گلستان در محدوده این منطقه به زودی به پایان می رسد.
به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، موسی علیپور زنوزی با اشاره به اینکه فعالیت بازپیرایی این بوستانها طی دو هفته گذشته آغاز شده است افزود: این فعالیت بطور جدی در حال انجام و پیگیری است و شهروندان تا پایان این هفته می توانند برای گذران ساعاتی از اوقات فراغت خود از آنها بهره ببرند.

وی تصریح کرد: گسترش بوستان امام علی (ع) در شهرک بستان به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع تا پایان هفته تمام می شود که تاکنون ۳۵۰۰ متر مربع خاکریزی و تسطیح و ۴۰۰ متر لوله کشی و آبرسانی در آن صورت گرفته است. همچنین عملیات کاشت چمن، درختچه و غرس درخت آن نیز تا پایان هفته به اتمام می رسد.

همچنین در بوستان گلستان واقع درضلع جنوب سرای محله شریعتی جنوبی تاکنون ۲۵۰۰ متر مربع خاکریزی و تسطیح و ۳۵۰ متر لوله کشی و آبرسانی صورت گرفته است. فعالیت کاشت چمن نیز در آن تا پایان هفته انجام خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری