جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۱
خط کشی بیش از ۱۰۰۰ بلوک عابر پیاده در منطقه ۱۹
معاون حمل و نقل وترافیک منطقه 19 گفت: در راستای تأمین امنیت و تسهیل عبور و مرورشهروندان، 1250 بلوک عابر پیاده در طول 6 ماهه اول سال جاری خط کشی ...


معاون حمل و نقل وترافیک منطقه ۱۹ گفت: در راستای تأمین امنیت و تسهیل عبور و مرورشهروندان، ۱۲۵۰ بلوک عابر پیاده در طول ۶ ماهه اول سال جاری خط کشی شد.
به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهندس رضا زلفی با اعلام اینکه به جهت قرارگیری میدان میوه و تره بار در محدوده این منطقه معمولا خطوط معابر آن زود از بین می رود افزود: به همین دلیل در ۶ ماهه اول، ۲۰۰ کیلومتر خط کشی طولی به شکل ممتد و منقطع صورت گرفت. این درحالی است که بیش از ۲۰ مقطع عابرپیاده ترمیم و جابجا شد که ناشی از عدم انتخاب درست محل عابر پیاده بود.

وی با بیان اینکه در ۱۰ مقطع طی نیمه اول سال خط کشی ایستگاه اتوبوس صورت گرفته است ادامه داد: علاوه بر این ۱۵ جناغی در اتوبان آزادگان خط کشی دو جزئی و یک کیلومتر نیز از خط کشی معابر سطح منطقه که نیاز به ترمیم داشت، مرمت شد.

زلفی در بخشی دیگر از سخنان خود نگهداری و بازسازی پلهای عابر پیاده را از اولویتهای کاری این حوزه معرفی کرد و گفت: با توجه به حاشیه ای بودن منطقه، عبور ماشین آلات سنگین از بزرگراه های حاشیه این منطقه باعث ایجاد آسیبهایی به پلهای عابر پیاده می شود به طوریکه ماهانه به طور متوسط یک تصادف با کامیون مشاهده می شود.

به گفته وی در ۶ ماهه اول سال، پلهای بزرگراه آزادگان و شهید کاظمی به دلیل نقص، مجهز به عرشه و با این کار بازسازی شدند. همچنین تاکنون ۲۰ متر عرشه شامل اجرای فوندانسیون، نصب ستون و اجرای عرشه در محدوده انجام شده است.

زلفی پوشش کامل عرشه به تعداد ۴ دستگاه، پوشش پلکان عابر پیاده در ۶ دستگاه، روشنایی کامل پلها در ۲۰ دستگاه، ترمیم پراکنده پوشش پل به تعداد ۲۵ دستگاه و اجرای روشنایی سولار پل عابر پیاده در ۱۷ دستگاه را از دیگر اقدامات این حوزه در راستای نگهداری پلهای عابرپیاده اعلام کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری