جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۱
افزایش اعتبارات عمرانی و فرهنگی منطقه ۱۳ در سال جاری
شهردار منطقه 13 در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن موسی الرضا (ع) از افزایش اعتبارات عمرانی و فرهنگی این منطقه 13 در سال 91 نسبت به مدت مشابه در سال ...


شهردار منطقه ۱۳ در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن موسی الرضا (ع) از افزایش اعتبارات عمرانی و فرهنگی این منطقه ۱۳ در سال ۹۱ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.
به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مهندس ابراهیم مداحی در جلسه دیدار عمومی با نمازگزاران مسجد حضرت علی این موسی الرضا (ع) گفت : اعتبارات سال ۹۱ شهرداری منطقه ۱۳ در ۲ بخش جاری ، عمرانی و فرهنگی نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی یافته است .

وی همچنین از تعامل کاری شهرداری و مساجد سطح منطقه ۱۳ خبر داد و گفت : با توجه به جایگاه و نقش مساجد در مشارکت شهروندان در فعالیت های اجتماعی با همکاری ، تعامل و همفکری مسئولان مساجد برنامه های فرهنگی گسترش یافته و مشاوره خانوادگی و مذهبی برای ساکنین برنامه ریزی می شود.

تجهیز سرای محلات به دارالقرآن ، ناگذاری معابر به نام شهدا با تصاویر، شناسایی افراد بی بضاعت و معرفی به شهرداران نواحی جهت حمایت ، شناسایی و حمایت از هیئات مذهبی محلی ازاهم سخنان شهردار منطقه ۱۳ ، در دیدار با نمازگزان مسجد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) بود.

شهردار منطقه ۱۳ همچنین ضمن تشکر از همراهی شهروندان با مجموعه شهرداری گزارشی از روند پروژه های چهارگانه ارائه و در پایان برنامه به صورت رو در رو با شهروندان دیدار و دستورات لازم را جهت رفع مشکلات آنها صادر کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه همچنین شهروندان مسائل و نیازمندی های های خود را در زمینه امور شهری با شهردار منطقه ۱۳ در میان گذاشتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس