جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۱
شهروندان محلات کارون شمالی و جنوبی در منطقه ۱۰ تهران صاحب سرای محله شدند
شهردار منطقه 10 از اتمام مراحل اجرا و تجهیز دو سرای محله کارون شمالی و کارون جنوبی و بهره برداری از این دو مرکز خبر داد. به نقل از روابط عمومی ...


شهردار منطقه ۱۰ از اتمام مراحل اجرا و تجهیز دو سرای محله کارون شمالی و کارون جنوبی و بهره برداری از این دو مرکز خبر داد.
به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰ ، فرامرز عظیمی گفت : به منظور اجرای سیاست های شهرداری تهران در راستای برخورداری شهروندان از فضاهای آموزشی، فرهنگی و ارتقای سرانه ها، همچنین جلب مشارکت شهروندان در اداره امور محلات وتشکیل مدیریت محله، دو سرای محله کارون شمالی وکارون جنوبی تجهیز و راه اندازی شده است .

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از مهمترین مشکلات منطقه، کمبود امکانات فرهنگی و اجتماعی است که در این راستا رویکرد منطقه افزایش سرانه ها با احداث مراکز فرهنگی ، ورزشی ، خدماتی ، رفاهی ، آموزشی ، کتابخانه وسرای محله است .

شهردار منطقه ۱۰ اظهار داشت: در حال حاضر محلات شبیری، جی، هفت چنار، بریانک و سلسبیل جنوبی دارای سرای محله هستند و تکمیل سراهای محلات دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

عظیمی با اشاره به این که سرای محله کارون شمالی تکمیل شده گفت : این مجموعه ۶ طبقه با ۷۷۵ متر مربع زیربنا درخیابان دامپزشکی بین خیابان جیحون و خیابان کارون واقع شده و دارای امکانات کتابخانه ، مهد قرآن ، مهدکودک ، خانه سلامت ، سایت کامپیوتر ، سالن کنفرانس و دفتر شورا یاری است .

وی درباره سرای محله کارون جنوبی اعلام کرد : این مجموعه نیز با ۷۵۰ متر مربع زیربنا در ۶ طبقه در خیابان مرتضوی بعد از خیابان کارون احداث شده و دارای کتابخانه ، مهدکودک ، خانه سلامت ، سالن کنفرانس ، دفتر شورا یاری محله ، کلاسهای آموزشی و خانه اسباب بازی است .

شهردار منطقه ۱۰ با بیان این که احداث این دو مجموعه موجب افزایش سرانه های فرهنگی و آموزشی در منطقه شده است خاطر نشان کرد: عملیات احداث این سرانه ها به پایان رسیده و درحال بهره برداری به صورت آزمایشی است .

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس