جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۱
اجرای ۶۰ هکتار فضای سبز در حاشیه بزرگراه آزادگان
سرپرست معاونت شهری و فضای سبز منطقه 19 گفت: طرح توسعه فضای سبز حاشیه بزرگراه آزادگان از ابتدای پاییز همزمان با عملیات تعریض و بازسازی این بزرگراه آغاز شده است به ...


سرپرست معاونت شهری و فضای سبز منطقه ۱۹ گفت: طرح توسعه فضای سبز حاشیه بزرگراه آزادگان از ابتدای پاییز همزمان با عملیات تعریض و بازسازی این بزرگراه آغاز شده است
به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، موسی علیپور زنوزی با بیان اینکه این پروژه در حال حاضر در مرحله آبرسانی، خاکریزی و تسطیح است گفت: در این پروژه فضای سبز حاشیه بزرگراه آزادگان به عمق ۱۵۰ متر و طول ۴ کیلومتر توسعه می یابد.

وی با اشاره به اهمیت و وسعت اجرای این پروژه تصریح کرد: با اجرای این پروژه فضای سبز حاشیه آزادگان به مساحت حدودی۶۰ هکتار توسعه می یابد که از نظر مساحتی با فاز اول بوستان ولایت برابری می کند.

زنوزی با بیان اینکه این پروژه تا پایان پاییز به اتمام می رسد افزود: در فاز دوم این پروژه انواع درخت و درختچه در حاشیه بزرگراه کاشته می شود تا ضمن کمک به پاکسازی و تلطیف هوا، دید بصری و نمای شهری بسیار زیبایی برای مسافرین عبوری از این معبر ایجاد کند.

بر اساس این گزارش، پروژه تعریض و بازسازی بزرگراه آزادگان توسط شهرداری تهران درحال انجام است که ۴ کیلومتر از آن در محدوده شهرداری منطقه ۱۹ قرار دارد و عملیات اجرای فضای سبز برعهده این شهرداری است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری