جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۱
پیک خبری:عملکرد اداره رفاه شهرداری منطقه یک
تورهاي زیارتی وسیاحتی اداره رفاه شهرداری منطقه یک از برگزاری 400 تور یکروزه در شش ماه اول سالجاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک با عنایت به ...


تورهای زیارتی وسیاحتی
اداره رفاه شهرداری منطقه یک از برگزاری ۴۰۰ تور یکروزه در شش ماه اول سالجاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک با عنایت به برنامه ریزی های انجام شده در خصوص برگزاری تورهای سیاحتی و زیارتی توسط اداره کل رفاه و به منظور برنامه ریزی جهت استفاده بهینه اوقات فراغت کارکنان تعداد ۴۰۶نفر از پرسنل به همراه خانواده در تابستان به مشهد مقدس – شیراز و سرعین – آستارا – اعزام گردیدند .
گفتنی است تعداد ۳۳۴ سفر به مشهد مقدس ، ۳۷ سفر به شمال کشور ( سرعین ، آستارا ، اردبیل ) و ۳۵ سفر به شه شیراز انجام شده است .

تورهای یک روزه
اداره رفاه شهرداری منطقه یک از برگزاری تور زیارت بارگاه حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران در شش ماه اول سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک در شش ماه نخست سال ۹۱ تعداد ۳۱ نفر همکاران جهت زیارت بارگاه حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران اعزام گردیدند.

تور سیاحتی کاشان
اداره رفاه شهرداری منطقه یک از برگزاری ۴۲ تور سیاحتی کاشان در شش ماه اول سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک در شش ماه نخست سال جاری ۴۲ نفراز همکاران به اتفاق خانواده جهت استفاده از مراسم سنتی گلابگیران و بازدید از دیدنی های شهر کاشان اعزام شدند.

تور مجتمع تفریحی جماران
اداره رفاه شهرداری منطقه یک از برگزاری ۹۴ تور سیاحتی مجموعه تفریحی جماران در شش ماه اول سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک در شش ماه نخست سال جاری تعداد ۹۴ نفر همکاران جهت استفاده از امکانات مجتمع تفریحی جماران اعزام گردیدند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری