جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۱
آغاز داوری آثار برگزیده جشنواره شکوفا در محلات منطقه ۱۹
حجت الاسلام و المسلمین رسول جوادی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 شهرداری تهران از آغاز مرحله داوری آثار برگزیده کانون های 7 گانه جشنواره شکوفا در محلات منطقه خبر ...


حجت الاسلام و المسلمین رسول جوادی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۹ شهرداری تهران از آغاز مرحله داوری آثار برگزیده کانون های ۷ گانه جشنواره شکوفا در محلات منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، حجت الاسلام و المسلمین ” رسول جوادی ” با اشاره به مشارکت چشمگیر شهروندان این منطقه در راه اندازی کانون‌های طرح شکوفا گفت: در راستای تشکیل خانه های IT در سرای محلات با هدف ایجاد هم اندیشی مجازی و اخذ ایده های شهروندان و همچنین دستیابی به ایده بنیادی شهروند کارآمد و فن آوری اطلاعات، اولین دوره جشنواره های محله ای کانون های طرح شکوفا در ۱۰محله منطقه برگزار شد.
وی افزود: در اولین دوره این جشنواره که از از اوایل مرداد آغاز و تا نیمه اول شهریور ماه به طول انجامید، ۵۶۴ نفر از جوانان محلات منطقه با ارائه آثار خود در ۷ زمینه بازی های رایانه ای، رباتیک، وبلاگ نویسی، برنامه نویسی موبایل، مهارت های رایانه ای، طراحی گرافیکی و رسانه های دیجیتال با یکدیگر به رقابت پرداختند.
جوادی عنوان کرد: بیش از ۱۰۰ اثر برگزیده از سطح محلات جهت داوری و انتخاب برترین آثار به ستادهای طرح جشنواره شکوفا در سطح منطقه ارجاع شده اند که در این مرحله ۲۱ نفر از برگزیدگان منطقه به ستادهای برگزاری کانون های طرح شکوفا در سطح شهر تهران هدایت می شوند.
داوری آثار این دوره بر عهده هیأتی متشکل از مدیران خانه های فناوری اطلاعات سرای محلات منطقه، جمعی از نخبگان محلی و اساتید دانشگاه در حوزه IT خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری