جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
لایه روبی بیش از ۲۵۹ هزار متر از جوی‌های منطقه سه
شهردار منطقه سه کرمان، گفت: 259 هزار و 600 متر از کانال‌ها و جوی‌های سطح این منطقه طی دو ماه گذشته، تنظیف و لایه‌روبی شده است. محسن پوراسماعیلی افزود: هم‌چنین در ...

شهردار منطقه سه کرمان، گفت: ۲۵۹ هزار و ۶۰۰ متر از کانال‌ها و جوی‌های سطح این منطقه طی دو ماه گذشته، تنظیف و لایه‌روبی شده است.

محسن پوراسماعیلی افزود: هم‌چنین در این مدت هفت مورد ماشین‌آلات اسقاطی که باعث ایجاد سد معبر و به وجود آمدن چهره‌ای نازیبا در معابر شده بود، توسط واحد اجراییات این منطقه، جمع‌آوری گردید.
وی از برخورد با عوامل سد معبر در این منطقه خبر داد و افزود: برخی از اصناف و دست‌فروشان با نادیده گرفتن قوانین و مقررات شهری، باعث ایجاد مزاحمت برای دیگر شهروندان می‌شوند که در این خصوص شهرداری منطقه سه در ماه گذشته، ۱۷۵ مورد برخورد با عوامل این‌گونه تخلفات داشته است.
شهردار منطقه سه کرمان، گفت: طی ماه گذشته ۲۴۰۰ متر جدول‌گذاری در خیابان‌های عماد، حافظان قرآن و ۳۰ متری حجت توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری این منطقه صورت گرفته است.
وی افزود: هم‌چنین در این مدت، حدود ۵۵۰ مترمربع فرش موزاییک در فضای سبز در حال تاسیس شهرک مطهری و هم‌چنین رفوژ وسط بزرگ‌راه امام (حد فاصل سه‌راه سیلو و چهارراه نیکزاد) توسط معاونت خدمات شهری منطقه سه انجام شده است، ضمن این‌که در این مدت بیش از ۱۶۵ هزار تن آسفالت جهت لکه‌گیری معابر این منطقه اختصاص یافته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری