جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱
شهرداری تهران؛ دفترانجمن تئاتر آزاد را برخلاف وعده پلمپ کرد
صباح كوهي؛ عضو هيت مديره انجمن تئاتر آزاد ايران؛ مي‌گويد: شهردار تهران شخصا قول داده بود به ما فرصت داده مي‌شود تا محلي براي استقرار انجمن پيدا كنيم اما برخلاف ...

صباح کوهی؛ عضو هیت مدیره انجمن تئاتر آزاد ایران؛ می‌گوید: شهردار تهران شخصا قول داده بود به ما فرصت داده می‌شود تا محلی برای استقرار انجمن پیدا کنیم اما برخلاف وعده عمل کردند.

ایلنا: ظهر امروز(۱۱ مرداد)؛ به دستور شهردار منطقه یازده تهران، دفتر انجمن تئاتر آزاد برخلاف وعده‌های داده شده مسئولان ارشد شهرداری تهران پلمپ شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صباح‌کوهی عضو هیئت مدیره این انجمن ضمن اعلام این خبر، گفت: دفتر این انجمن زمانی که آقای احمدی‌نژاد شهردار تهران بود به ما داده شد و ایشان قول مساعد دادند تا کسی این محل را از انجمن نخواهد گرفت.

وی ادامه داد: سه ماه پیش نامه‌ای از طرف اداره حقوقی شهرداری به دفتر انجمن رسید که ۱۰روز به ما فرصت تخلیه داده بود دفتر را تخلیه کنیم، اما بعدا قول دادند این فرصت بیشتر شده است و فعلا زمان داریم.

عضو انجمن تئاتر آزاد با بیان این مطلب که شهردار تهران شخصا قول داده بود به ما فرصت داده می‌شود تا محلی برای استقرار انجمن پیدا کنیم اما برخلاف وعده عمل کردند، افزود: ماه پیش دادگاه حکم تخلیه رسمی به ما داد، اما آقای استاد محمد نایب رئیس پس از صحبت‌هایی که با رسانه‌ها داشتند به گفتند آقای قالیباف دستور رسیدگی به این موضوع را صادر کرده است.

وی با بیان اینکه به ما اعلام کرده بودند در ماه رمضان محل تخلیه نخواهد شد، افزود: امروز صبح درحالی که ما درگیر گرفتن جواز دفن حسین عراقی‌نژاد یکی ازهنرمندان تئاترآزاد در معاونت هنری وزارت ارشاد بودیم، ماموران شهرداری منطقه یازده تهران به دفتر انجمن مراجعه کرده و محل را تخلیه کردند.

صباح کوهی با بیان این جمله که آقای شهردار قرار بود امین ما باشد، اضافه کرد: وسایل این انجمن هم‌اکنون در یک محل مخروبه انبار شده است.

او همچنین اظهار داشت: ما بنا داریم پس از به پایان رساندن مراحل خاکسپاری عضو از دست رفته‌مان؛ روز شنبه؛ وسایل انجمن را در مقابل شهرداری تهران تخلیه کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس