جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱
منطقه ۲۲ پردیسی از موسسات آموزش عالی می شود
شهرداری منطقه 22 با ارائه تسهیلات لازم برای احداث دانشگاه ها و مجموعه های آموزش عالی در پهنه شمال غربی ؛ این محدوده از پایتخت را به پردیسی جامع از ...

شهرداری منطقه ۲۲ با ارائه تسهیلات لازم برای احداث دانشگاه ها و مجموعه های آموزش عالی در پهنه شمال غربی ؛ این محدوده از پایتخت را به پردیسی جامع از موسسات آموزش عالی تبدیل می کند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، حسین مرادی شهردار منطقه در این باره گفت: با توجه به آخرین اقدامات و پیگیریهای به عمل آمده از سوی مسئولان دانشگاه صنعتی شریف، مصوبات ساخت دانشگاه شریف در مجاورت دانشگاه علوم انتظامی نهایی شده و عملیات احداث آن پس از اخذ پروانه آغاز خواهد شد.

وی همچنین از احذ پروانه ساخت فاز اول موسسه صدر المتالهین در منطقه ۲۲ خبر داد و افزود: این موسسه در چند فاز اجرا می شود که فاز اول آن در حال اجراست. افزون بر اینها، با توجه به ویژگی های منطقه و پتانسیلهای مناسب موجود، چند مجموعه آموزشی پژوهشی و تحقیقات دیگر نیز برای دریافت زمین در منطقه اقدام کرده اند که تقاضای آنها در حال بررسی است.

شهردار منطقه ۲۲ در ادامه خاطرنشان کرد: اکنون علاوه بر بخش عمده ای از دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه علوم انتظامی، پژوهشگاه بزرگ صنعت نفت بعنوان بزرگترین پژوهشگاه آموزشی تحقیقاتی شرکت نفت همچنین مجموعه های تحقیقاتی پژوهشی شیمی، پلیمر و … مستقر در غرب منطقه نیز سالهاست به بهره برداری رسیده و آماده ارائه خدمات مرتبط با فعالیتشان به شهروندان هستند.

به گفته وی دیگر مجموعه های تحقیقاتی پژوهشی نیز در حال رایزنی برای اخذ زمین برای ساخت مجموعه های مورد نظر خود هستند که پیش بینی می شود با ساخت و به بهره برداری رسیدن آنها، پردیسی کامل از موسسات آموزش عالی را در منطقه ۲۲ داشته باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس