جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۱
خودروهای مسافرکش بدون مجوز از ابتدای شهریورماه در شیراز توقیف می‌شوند
برنامه‌های بازدارنده‌ای برای جلوگیری از فعالیت مسافرکشهای شخصی در نظر گرفته شده که برای اجرای این طرح به همکاری نیروی انتظامی نیاز است. شیراز- ایلنا: معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ...

برنامه‌های بازدارنده‌ای برای جلوگیری از فعالیت مسافرکشهای شخصی در نظر گرفته شده که برای اجرای این طرح به همکاری نیروی انتظامی نیاز است.

شیراز- ایلنا: معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شیراز گفت: برنامه‌های بازدارنده‌ای برای جلوگیری از فعالیت مسافرکشهای شخصی در نظر گرفته شده که برای اجرای این طرح به همکاری نیروی انتظامی نیاز است و از ابتدای شهریورماه خودورهای مسافرکش شخصی توقیف و به پارکینگ برای سیر مراحل قانونی هدایت می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازشیراز، حمیدرضا اسماعیلی با بیان اهمیت جلوگیری از خودروهای مسافرکش شخصی در سطح شهر شیراز اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی و با هماهنگی نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی شیراز موظف است؛ به منظور جلوگیری از فعالیت این گروه از خودرو‌ها در سطح شهر شیراز اعمال قانون کنند.

وی با بیان اینکه مسافرکش‌های شخصی فرصت دارند تا پایان مردادماه به منظور ثبت نام و تشکیل پرونده و دریافت کد از طریق سازمان تاکسیرانی شیراز اقدام نمایند؛ خاطر نشان کرد: ساماندهی مسافرکش‌ها در سطح شهر شیراز و به منظور حفظ امنیت مسافران اجرا می‌شود تا مسافرکشهایی که به طور غیر مجاز و بدون کد اقدام به جابه جایی مسافران می‌کنند شناسایی شوند.

اسماعیلی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شیراز در ادامه ابراز داشت: برنامه‌های بازدارنده‌ای برای جلوگیری از فعالیت مسافرکشهای شخصی غیر مجاز و بدون کد در نظر گرفته شده که در این راستا از ابتدای شهریورماه ماه سال جاری خودورهای مسافرکش بدون مجوز تاکسیرانی و بدون کد توقیف و به پارکینگ برای سیر مراحل قانونی هدایت می‌شوند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس