جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۱
شهرداری تهران، سازمان برتر در حوزه اقتصادی و مالی شد
معاونت مالی و اداری شهرداری تهران در نخستین گردهمایی « مدیران عالی رتبه و تجلیل از مدیران میانی» بنگاههای اقتصادی حایز جایزه مدیریت برتر کشور در حوزه اقتصاد و مالی ...

معاونت مالی و اداری شهرداری تهران در نخستین گردهمایی « مدیران عالی رتبه و تجلیل از مدیران میانی» بنگاههای اقتصادی حایز جایزه مدیریت برتر کشور در حوزه اقتصاد و مالی شد.

به گزارش پرتال داخلی شهرداری تهران ، درنخستین همایش « نقش مدیران در ارتقاء جایگاه سازمان ها» که در محل سالن همایش صدا و سیما برگزار شد، از دکتر “حسین محمد پورزرندی” معاون مالی و اداری شهرداری تهران به پاس ایجاد تحول مدیریتی در حوزه مالی و اداری شهرداری تهران قدردانی شد.

«ایجاد سیستم تامین منابع مالی پروژه های شهری، شفاف سازی مالی و حسابداری، زمینه سازی جهت استقرار سیستم حسابرسی شورای اسلامی شهر تهران جهت عملکرد شهرداری تهران و گزارش سازمان های وابسته، ارائه گزارشات مستمر مالی به شورای شهر و شهروندان تهرانی به همراه استقرار سیستم بهای تمام شده، تغییر سیستم حسابداری، افزایش پایدارسازی درآمدها و تحولات بنیادین در حوزه نظام مالی و اداری شهرداری تهران »از جمله فعالیت های صورت گرفته بوده که منجر به اعطای جایزه مدیریت مالی ایران به شهرداری تهران شده است.

دکتر حسین محمد پورزرندی معاون شهردار تهران در حاشیه این همایش گفت: شهرداری تهران یکی از دستگاههای بزرگ خدمات رسان است که بالغ بر ۶۰ شرکت و سازمان در زیر مجموعه دارد که در حوزه های مختلف نظیر آی.تی، اقدامات مالی و بودجه و نظامات برنامه ریزی تحولات و تغییرات گسترده ای در سالهای اخیر داشته است .

وی افزود: در چند سال اخیر یکی از موضوعات مطروحه در شهرداری، بحث الزمات مالی و ارائه گزارش های شش ماهه بود که توانستین این الزام را رعایت کرده و گزارش دهی مناسبی داشته باشیم.

معاون شهردار تهران تاکید کرد: تغییرات در حوزه مالی و اداری شهرداری تهران از سال ۸۵ شروع و اکنون گزارش ها به صورت ماهانه تحویل می شود و از سویی حسابرسان شورای شهر نیز با استقرار در شهرداری تهران به ارزیابی عملکرد می پردازند.

پورزرندی تصریح کرد: تغییرات و تحولات صورت گرفته موجب شده تا شهرداری تهران از جایگاهی بالا در حوزه مالی و اداری کشور برخوردار شده و این مهم بازدهی عملکردی در این نهاد را افزایش دهد.

در نشست مدیران حوزه معاونت مالی و اداری شهرداری تهران مطرح شد:
عملکرد مالی شهرداری تهران در اتاق شیشه ای

یازدهمین جلسه شورای مدیران حوزه معاونت مالی و اداری شهرداری تهران در سال جاری، برگزار شد.

نشست دوره ای مدیران این حوزه ، با حضور مدیران کل، مدیران عامل سازمان ها و شرکت ها و مشاوران معاونت مالی و اداری و به ریاست دکتر حسین محمد پورزرندی در سالن اجتماعات شهرداری تهران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معاون مالی و اداری شهرداری تهران ضمن تبریک فرارسیدن ایام پربرکت ماه رمضان ، توفیق عبادت در این ایام را برای همگان از درگاه خداوند منان مسئلت نمود.

دکتر پورزرندی در ادامه و پس از ارائه گزارش تصمیمات مجمع عمومی عادی و فوق العاده بانک شهر به اعضای جلسه، حضور تیم سازمان بازرسی در این حوزه را فرصتی مغتنم برای شهرداری تهران در تاکید بر شفافیت عملکرد مالی شهرداری تهران دانست و از تمامی مدیران زیرمجموعه این معاونت خواست تا نهایت همکاری را با این نهاد نظارتی بعمل آورند.

در ادامه این جلسه اقدامیان مدیرکل« امور مجامع و شوراهای سازمان ها»ی شهرداری تهران نیز ضمن گزارشی ، در خصوص فرایند و نحوه انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برای سازمان ها و شرکت های تحت پوشش شهرداری تهران توضیحاتی ارائه کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس