جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۱
دو ایستگاه اتوبوس مکانیزه در سنندج افتتاح شد
دو ایستگاه اتوبوس مکانیزه در میدان آزادی و خیابان شهید نمکی سنندج با حضور فرماندار، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرستان سنندج افتتاح شد. به گزارش خبرنگار ...

دو ایستگاه اتوبوس مکانیزه در میدان آزادی و خیابان شهید نمکی سنندج با حضور فرماندار، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرستان سنندج افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار مهر، شهردار سنندج شامگاه روز گذشته در مراسم افتتاحیه ایستگاه اتوبوس های مکانیزه گفت: این ایستگاه ها با هدف تامین رفاه و آسایش شهروندان و مسافران درون شهری ایجاد شده است.

مهدی حسام شریعتی افزود: شهرداری سنندج برای احداث این دو ایستگاه اتوبوس مکانیزه اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال هزینه کرده است.

وی اظهار داشت: این ایستگاه ها به گونه ای برای آسایش شهروندان در فصول گرم و سرد سال طراحی شده است و مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی اسپلیت ۲۴هزار است که مکانی مناسب برای استراحت و مطالعه مسافران در حال انتظار است.

شهردار سنندج اعلام کرد: ایستگاه های اتوبوس مکانیزه ایجاد شده در سنندج باگنجایش ۲۲ صندلی و بیش از ۳۰ نفر ایستاده، دارای قفسه کتابخانه ۱۰۰جلدی، مجهز به مانیتورLCD برای بخش شبکه های تلوزیون و دارای فضای مناسب برای تبلیغات محیطی است.

حسام شریعتی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و همراهی و همکاری شهروندان سنندجی با اولویت ایستگاه های مبدا و سرخط مسیر سطح شهر و حومه ایستگاه های مکانیزه در ایستگاه اتوبوس ها احداث می شود.

وی توسعه این حرکت را گامی مهم در تامین رفاه شهروندان و تلاش برای هدفمند کردن و بهره گیری بیشتر شهروندان از فرصت های آزاد خود برای مطالعه دانست و گفت: سازمان اتوبوسرانی سنندج و حومه با ۱۲۲ اتوبوس فعال در ۲۸ مسیر اصلی و توقف در ۷۸۰ ایستگاه اتوبوس روزانه بیش از ۶۰ هزار شهروند را جابجا می کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری