جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶
پیشرفت ۴۰ درصدی عملیات مرمت و لکه‌گیری آسفالت ناحیه مینودر قزوین **
به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ کيومرث فدائي‌فر افزود: امسال عمليات عمراني مرمت و لكه‌گيري آسفالت در ناحيه مينودر با اعتبار 180 ميليون تومان در حال اجراست ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ کیومرث فدائی‌فر افزود: امسال عملیات عمرانی مرمت و لکه‌گیری آسفالت در ناحیه مینودر با اعتبار ۱۸۰ میلیون تومان در حال اجراست

این مقام مسوول با بیان اینکه عملیات عمرانی این پروژه تا پایان سال جاری اجرایی خواهد شد، اضافه کرد: پروژه مرمت و لکه‌گیری آسفالت در ناحیه مینودر در قالب مرمت و لکه‌گیری آسفالت، مرمت جداول فرسوده و اصلاح دریچه و پل فلزی و همه موارد درخواستی مردمی و سامانه ۱۳۷ منعقد شده است.

فدائی‌فر بیان کرد: مرمت پل‌های فلزی، دریچه‌های فلزی، جداول فرسوده و لکه‌گیری از اقدامات عمرانی این پروژه است که انجام آن‌ها بر اساس اولویت با درخواست شهروندان به‌صورت حضوری و یا پیام‌های که از طریق سامانه ۱۳۷ ارسال می‌شود، می‌باشد. 

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین با بیان اینکه پیام‌های که از طریق سامانه ۱۳۷ در این خصوص ارسال می‌شود ظرف ۴۸ ساعت اقدامات عمرانی انجام می‌شود، گفت: مشکلاتی که کارشناسان در سطح شهر بررسی کنند، بر اساس آن اقدامات مرمت و لکه‌گیری آسفالت صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه اگر آسفالتی نشست کند و یا آسفالتی به دلیل حفاری از بین برود آن مکان مرمت و لکه‌گیری آسفالت می‌شود، افزود: افزایش رفاه حال شهروندان و پاسخ به درخواست‌های آنان از دلایل اجرای این پروژه است.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس