جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶
احداث زمین چمن‌مصنوعی در ناحیه مینودر قزوین از اول آذرماه سال جاری آغاز می‌شود**
به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر افزود: اين پروژه با اعتبار 500ميليون تومان احداث خواهد شد که پيش بيني مي‌شود اعتبار اين پروژه تا يک ميليارد تومان ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر افزود: این پروژه با اعتبار ۵۰۰میلیون تومان احداث خواهد شد که پیش بینی می‌شود اعتبار این پروژه تا یک میلیارد تومان افزایش پیدا کند.

این مقام مسوول با بیان اینکه این چمن مصنوعی در ناحیه مینودر واقع در پشت استخر نور در سال جاری احداث خواهد شد، گفت: از اول آذرماه سال جاری عملیات عمرانی پروژه احداث زمین چمن مصنوعی آغاز خواهد شد که با مساعدت هوا تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

وی با بیان اینکه این پروژه در مساحت هزار و۷۰۰مترمربع احداث خواهد شد، بیان کرد: این پروژه با هدف توسعه و ترویج فرهنگ ورزش در بین شهروندان به خصوص جوانان شهر احداث خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به تعدادی از مزیت‌های چمن مصنوعی از جمله طول عمر بیشتر، احتیاج به نگهداری کمتر و مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی گفت: این زمین دارای ساختمان اداری، سرویس بهداشتی و ۱۰۰مترمربع رخکن و ۸۰۰مترمربع چمن مصنوعی است.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس