جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶
صدور ۴ هزار و ۲۲ استعلام توسط منطقه سه شهرداری قزوین***
به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدايي فر افزود: در اين مدت مجموع مساحت اين استعلام ها به 467 هزار و 645 مترمربع مي رسد. وي تصريح ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ فدایی فر افزود: در این مدت مجموع مساحت این استعلام ها به ۴۶۷ هزار و ۶۴۵ مترمربع می رسد.

وی تصریح کرد: از میان استعلام های صورت گرفته، نقل و انتقال با ۲ هزار و ۴۸۰ مورد بیشترین استعلام را به خود اختصاص داده است.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین با اشاره به اینکه استعلام بانکی با هزار و ۳۱۵ مورد در رتبه دوم استعلامات قرار گرفته است، گفت: در این مدت ۱۴۷ مورد استعلام نیز توسط منطقه سه شهرداری قزوین تمدید شده است.

فدایی فر افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۷ مورد استعلام سرقفلی، ۲۳ مورد استعلام رهن و ۴ مورد استعلام پایانکار توسط این منطقه صورت گرفته است.

وی با اشاره به مواردی که در خصوص آنها تنها یک مورد استعلام شده است، گفت: استعلام تمدید مهلت پروانه ساختمانی، استحکام بنا، ماده ۱۰۰، اصلاحیه پروانه و سایر موارد از جمله این استعلام ها بوده است.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین رأی  صادر شده در کمیسیون ماده صد را ۴۵۹ مورد برشمرد و اظهار کرد: مساحت بناهایی که رأی کمیسیون ماده صد برای آنها صادر شده است، بیش از ۳۸۴ هزار و ۲۶ مترمربع می باشد.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری