جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۶
پیشرفت ۳۰درصدی احداث بوستان جدید در ناحیه شهری کوثر**
به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر افزود: در سال جاري احداث بوستان جديدي در ناحيه شهري کوثر واقع در بلوار رزمندگان در اين منطقه در برنامه کاري ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر افزود: در سال جاری احداث بوستان جدیدی در ناحیه شهری کوثر واقع در بلوار رزمندگان در این منطقه در برنامه کاری قرار گرفته است. 

فدائی‌فر با بیان اینکه این بوستان در ۶هزار مترمربع با اعتبار یک میلیارد تومان احداث خواهد شد، افزود: این بوستان در صورت مساعدت آب و هوا تا پایان سال جاری مورد بهره‌برداری شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: زمین والیبال، ست ورزشی، فضای سبز، آلاچیق، نیمکت، سطل زباله، بازیگاه کودک و سرویس بهداشتی از امکانات رفاهی این بوستان محلی می‌باشد.

فدائی‌فر گفت: در این بوستان ۵ چشمه سرویس بهداشتی احداث خواهد شد و همچنین برای معلولان و جانبازان نیز سرویس بهداشتی اختصاص خواهد یافت.

وی افزایش سرانه فضای سبز، آماده کردن مکانی امن و زیبا برای شهروندان و فضای مطلوب برای ورزش‌های صبحگاهی را از جمله اهداف احداث این بوستان عنوان و بیان کرد: احداث این بوستان یکی از درخواست‌های شهروندان این ناحیه به دلیل موقعیت مکانی و جمعیت آن بود.

این مقام مسوول بر ضرورت توجه به فضای سبز در طرح‌های توسعه شهری اشاره کرد و افزود: مدیریت شهری در راستای ایجاد محیطی سالم و توسعه پایدار با رویکرد محله محوری به منظور گذراندن اوقات فراغت شادتر برای شهروندان اقدامات موثری برای گسترش فضای سبز قزوین به خصوص در محلات انجام خواهد داد.

  

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس