جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶
ابلاغ ۴ بخش‌نامه‌جدید درباره شهرسازی و معماری به منطقه سه شهرداری قزوین**
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر افزود: بخش‌نامه رعايت ضوابط آتش نشاني و مقررات مبحث سوم در زمان کنترل و تائيد نقشه‌ها در ساختمان‌هاي گروه ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر افزود: بخش‌نامه رعایت ضوابط آتش نشانی و مقررات مبحث سوم در زمان کنترل و تائید نقشه‌ها در ساختمان‌های گروه “ج و د” و اخذ تائید سازمان آتش نشانی قبل از صدور پایان کار از سوی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین به این منطقه برای اجرا ابلاغ شد.

فدائی‌فر گفت: همچنین بخش‌نامه ممنوعیت احداث ساختمان‌های پرخطر در مجاورت شریان‌های حیاتی شهر از سوی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین برای اجرای به این منطقه ابلاغ شد.

وی بیان کرد: طبق این بخش نامه به هنگام صدور پروانه، شهرداری‌ها باید از صدور پروانه ساختمانی برای این گروه ساختمان‌های همجوار شریان‌های حیاتی و معابری که در شرایط بحران باید به طور الزامی آزاد باقی بمانند، خوداری کنند.

این مقام مسوول اضافه کرد: همچنین از سوی این معاونت بخش نامه نظارت و کنترل مستمر بر امر ساخت و ساز در حریم راه‌ها و اخذ استعلام توسط مراجع ذیربط در زمان صدور پروانه ساختمانی به این منطقه برای اجرا ابلاغ شد.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین گفت: در سال جاری بخش‌نامه اجرای الزامی پدافند غیرعامل در طرح‌های توسعه و عمران شهری به این منطقه برای اجرا ابلاغ شد و دستورالعمل مکان‌یابی مراکز حساس و حیاتی برای اجرای این بخش‌نامه ابلاغ شده است.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس