جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶
بیش از ۶۹هزار سفر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین صورت گرفته است**
به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: در اين مدت 6هزار و 408 سفر از طريق اتوبوس، 11هزار و 586سفر از طريق ميني بوس، 51هزار و ...

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی افزود: در این مدت ۶هزار و ۴۰۸ سفر از طریق اتوبوس، ۱۱هزار و ۵۸۶سفر از طریق مینی بوس، ۵۱هزار و ۱۷۰ سفر از طریق سواری کرایه‌های برون شهری مجاز صورت گرفته است.

این مسوول اضافه کرد: بیشترین سفر در این فصل در شهریورماه امسال با ۳۰هزار و ۵۰۸سفر صورت گرفته است و همچنین بیشترین سفر در این فصل با سواری با ۵۱هزار و ۱۷۰ سفر صورت گرفته است.

محمدحسینی بیان کرد: در تیرماه ۱۸هزار و ۶۴سفر، مردادماه ۲۰هزار و ۵۹۳ سفر و در شهریورماه ۳۰هزار و ۵۰۸ سفر صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: بیشترین تقاضای سفر در این مدت مربوط به شهرهای تهران، مشهد و شهرهای شمال کشور بوده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک،سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: پایانه‌های مسافربری قزوین با امکانات و تجهیزات خود خدمات مطلوبی را به مسافران ارائه می‌کند.

این مسوول گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این است که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر نداشته باشند.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری