جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
انعکاس ۱۰۸۱ خبر از شهرداری قزوین در رسانه‌ها**
به گزارش واحد اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ با همكاري رسانه‌ها در مرداد ماه سال جاري هزار و 81 خبر از شهرداري قزوين ...

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی و ارتباطات رسانه‌ای اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ با همکاری رسانه‌ها در مرداد ماه سال جاری هزار و ۸۱ خبر از شهرداری قزوین و سازمان‌های وابسته در رسانه‌های مکتوب و مجازی در گستره استانی و کشوری انعکاس یافته است.

در این گزارش آمده است؛ در بین روزنامه‌های استانی، روزنامه ولایت با ۴۴خبر بیشترین همکاری را در اطلاع رسانی با شهرداری قزوین در همین مدت داشتند.

بر اساس این گزارش؛ خبرگزاری مهر با ۴۰خبر، خبرگزاری فارس با ۲۱خبر، خبرگزاری بسیج با ۱۵خبر، خبرگزاری ایسنا با ۱۳خبر، خبرگزاری ایرنا،تابناک و تسنیم با ۱۰خبر، خبرگزاری برنا با ۸خبر، خبرگزاری ایکنا با ۴ خبر و خبرگزاری شبستان با ۲ خبر به ترتیب بیشترین همکاری را در این مدت با مجموعه شهرداری قزوین و سازمان‌های وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از آخرین اقدامات مدیریت شهری داشتند.

بر اساس این گزارش؛ در بین پایگاه‌های خبری، پایگاه خبری صدای قزوین با ۵۸خبر، چهلستون با ۲۶ خبر، باشگاه خبرنگاران با ۱۸ خبر، شاخص نیوز با ۱۴ خبر، صبح قزوین با ۹ خبر و مادران و دختران با ۴ خبر بیشترین همکاری را با این مجموعه در همین مدت داشتند.   

بر اساس این گزارش؛ در بین هفته‌نامه‌های محلی هفته‌نامه حدیث ما با ۱۳خبر،  هفته نامه فروردین امروز با ۶خبر، هفته نامه مینودر با ۴خبر و هفته نامه های تابان و آوای میهن با ۲ خبر  و هفته نامه رایحه مهر با یک خبر بیشترین همکاری را در اطلاع رسانی با شهرداری قزوین در همین مدت داشتند.

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی و ارتباطات رسانه‌ای اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ در این مدت دوهفته نامه صبح کشور با ۵ خبر ، آوای تات و دریچه گفتگو با ۲خبر، دوهفته نامه‌های کاسپین، بهارزیبا و راه فردا با یک خبر با این مجموعه همکاری داشتند.

بر پایه این گزارش؛ در بین ضمیمه رسانه‌های مکتوب سراسری ضمیمه روزنامه همشهری با ۲۵خبر و ایران با ۴خبر بیشترین همکاری را با این مجموعه در مردادماه سال جاری داشتند.

در این گزارش آمده است؛ در بین رسانه‌های مکتوب سراسری روزنامه راه مردم و عصر رسانه با ۷خبر، کائنات با ۵خبر، دنیای اقتصاد و سیاست روز با ۳خبر، جام جم،سایه،هدف و اقتصاد با ۲خبر، جمهوری اسلامی، معیار،ابرار اقتصادی،فرصت امروز، خراسان و کیاست با یک خبر با این مجموعه در این مدت همکاری داشتند.

 

گفتنی است؛ این آمار از نشریاتی است که در اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین دریافت شده است و در صورت هرگونه مشکل در اعلام آمار از نظر مدیران رسانه‌ها، می‌توانند با شماره ۳۳۲۳۹۲۸۶تماس حاصل کنند.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری