جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
آغاز عملیات مرمت و لکه‌گیری آسفالت ناحیه اندیشه قزوین در سال ۹۶**
به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ کيومرث فدائي‌فر با اشاره به بودجه  150ميليون توماني اين پروژه در سال جاري بيان کرد: پروژه مرمت و لكه‌گيري آسفالت در ناحيه ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ کیومرث فدائی‌فر با اشاره به بودجه  ۱۵۰میلیون تومانی این پروژه در سال جاری بیان کرد: پروژه مرمت و لکه‌گیری آسفالت در ناحیه اندیشه در قالب مرمت و لکه‌گیری آسفالت، مرمت جداول فرسوده و اصلاح دریچه و پل فلزی و همه موارد درخواستی مردمی و سامانه ۱۳۷ اجرایی خواهد شد.

فدائی‌فر بیان کرد: مرمت پل‌های فلزی، دریچه‌های فلزی، جداول فرسوده و لکه‌گیری از اقدامات عمرانی این پروژه است که انجام آن‌ها بر اساس اولویت با درخواست شهروندان به صورت حضوری و یا پیام‌های که از طریق سامانه ۱۳۷ ارسال می‌شود، می‌باشد. 

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین با بیان اینکه پیام‌های که از طریق سامانه ۱۳۷ در این باره ارسال می‌شود ظرف ۴۸ ساعت اقدامات عمرانی آن انجام می‌شود، گفت: مشکلاتی که کارشناسان در شهر بررسی کنند، بر اساس آن اقدامات مرمت و لکه‌گیری آسفالت صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه اگر آسفالتی نشست کند و یا آسفالتی به دلیل حفاری از بین برود آن مکان مرمت و لکه‌گیری آسفالت می‌شود، افزود: افزایش رفاه حال شهروندان و پاسخ به درخواست‌های آنان از دلایل اجرای این پروژه است.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس