جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
جشنواره بزرگ سرگرمی و اوقات فراغت و نمایشگاه دستاوردها و عملکرد مدیریت شهری قزوین **
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ در اين نمايشگاه مهم‌ترين و شاخص‌ترين اقدامات شهرداري قزوين در حوزه‌هاي عمراني، خدمات شهري، حمل و نقل، فرهنگي، ورزشي، سرمايه ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ در این نمایشگاه مهم‌ترین و شاخص‌ترین اقدامات شهرداری قزوین در حوزه‌های عمرانی، خدمات شهری، حمل و نقل، فرهنگی، ورزشی، سرمایه گذاری، بین الملل و … در معرض دید عموم قرار گرفت.

در این گزارش آمده است؛ هدف از برپایی این نمایشگاه ارائه عملکرد مجموعه مدیریت شهری در سال‌های گذشته و معرفی آن به مردم قزوین بوده است که در این سال‌ها با همکاری و صبر خود در اجرای پروژه‌ها زمینه تحول در حوزه‌های مختلف شهر قزوین را فراهم کرده‌اند.

بر اساس این گزارش؛ همچنین در کنار این نمایشگاه، جشنواره بزرگ سرگرمی و اوقات فراغت در بوستان بانوان قزوین برگزار شد.

این جشنواره در راستای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره بزرگ سرگرمی و اوقات فراغت در بوستان بانوان قزوین از ۷ تا ۱۳ مرداد ماه سال جاری از ساعت ۱۸ تا ۲۳ شب در بوستان بانوان برگزار شد.

بر اساس این گزارش؛ بیش از ۴۰ برنامه در جشنواره بزرگ  سرگرمی و اوقات فراغت اجرا شد که شامل فعالیت های علمی،فرهنگی و ورزشی برای کودکان و نوجوانان بود.

«مسابقه سریعترین قوی ترین چابک ترین نوجوان شهر»،«استوک بال»،«بیلبارد با پا»،«هدیس» (پینگ پنگ با سر ترکیبی از فوتبال و تنیس روی میز)،اولین مسابقات سنگ،کاغذ و قیچی، اسکیت، دوچرخه،ایروبیک مدرن،همایش ورزش مادران و دختران و پدران و پسران، والیبال خانواده با توپ فوق بزرگ،همایش سه چرخه سورای،مسابقات فوتبال دستی،طناب کشی آقایان و بانوان،هزار تو و توپ،شوت بال،تنیس روی میز راکت بزرگ،بوکس دست گنده و بدمینتون از برنامه های اجرا شده در جشنواره بزرگ سرگرمی و اوقات فراغت بود.

در این گزارش آمده است؛ جنگ های علمی از دیگر برنامه های اجرا شده در این جشنواره بود که شامل اجرای آزمایش های علمی جذاب روی سن نظیر رصد آسمان،راه رفتن روی صفحه میخی، تولیدی ابر و… بود.

برپایی غرفه بازی های فکری توسط مراکز آموزش سازمان فرهنگی ورزشی شامل غرفه های خلاقیت،نقاشی،رباتیک،بازی های حرکتی در حوزه کودکان و نوجوانان،مسابقات موشک کاغذی و دومینو از دیگر برنامه‌ها بود.

اجرای جنگ های شبانگاهی و برنامه های شاد متناسب با ایام مبارک دهه کرامت با حضور هنرمندان از دیگر برنامه های این جشنواره بود که ساعت ۲۱:۳۰ شب  اجرا شد و همچنین به مناسبت میلاد امام رضا(ع) در بوستان بانوان مراسم نورافشانی برگزار شد.

 جشنواره بزرگ سرگرمی و اوقات فراغت و نمایشگاه دستاوردها و عملکرد مدیریت شهری قزوین با مشارکت تمامی معاونتها و سازمان‌های تابعه شهرداری قزوین برپا شد.

گفتنی است؛ نمایشگاه دستاوردها و عملکرد مدیریت شهری قزوین با مشارکت تمامی معاونتها و سازمان‌های تابعه شهرداری قزوین در ۳۰غرفه برپا شده است.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری