جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۶
آغاز احداث بوستان جدید در ناحیه شهری کوثر از اواسط مردادماه۹۶**
به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر افزود: در سال جاری احداث بوستان جدیدی در ناحیه شهری کوثر واقع در بلوار رزمندگان در این منطقه در برنامه کاری ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر افزود: در سال جاری احداث بوستان جدیدی در ناحیه شهری کوثر واقع در بلوار رزمندگان در این منطقه در برنامه کاری قرار گرفته است. 

فدائی‌فر با بیان اینکه این بوستان در ۶هزار مترمربع با اعتبار یک میلیارد تومان احداث خواهد شد، افزود: قرارداد احداث این بوستان آماده امضاء با پیمانکار می‌باشد و نقشه‌های احداث این بوستان به تائید رسیده است.

وی با بیان اینکه این بوستان در ۸ ماه فصل کاری احداث خواهد شد، بیان کرد: ست ورزشی، فضای سبز، آلاچیق، نیمکت، سطل زباله، بازیگاه کودک و سرویس بهداشتی از امکانات رفاهی این بوستان محلی می‌باشد.

وی افزایش سرانه فضای سبز، آماده کردن مکانی امن و زیبا برای شهروندان و فضای مطلوب برای ورزش‌های صبحگاهی را از جمله اهداف احداث این بوستان عنوان و بیان کرد: احداث این بوستان یکی از درخواست‌های شهروندان این ناحیه به دلیل موقعیت مکانی و جمعیت آن بود.

این مقام مسوول بر ضرورت توجه به فضای سبز در طرح‌های توسعه شهری اشاره کرد و افزود: مدیریت شهری در راستای ایجاد محیطی سالم و توسعه پایدار با رویکرد محله محوری به منظور گذراندن اوقات فراغت شادتر برای شهروندان اقدامات موثری برای گسترش فضای سبز قزوین به خصوص در محلات انجام خواهد داد.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس